Понад 30 років тому, Хелен Дорон, мати 4-річної донечки Ели була вражена методом Шінічі Сузукі, в основі якого лежала теорія, що дітки можуть вивчати музику так само легко, як вони вчаться розмовляти.

Хелен Дорон, лінгвіст та викладач за освітою, побачила, що якщо маленька Ела може успішно навчатись музиці так, як мові, то значить діти можуть вчити мову як музику. У 1985 році вона розробила курс вивчення англійської мови з раннього віку, який базується на принципах постійного прослуховування, мотивації, групового та послідовного засвоєння матеріалу, його повторення і головне любові.

Сьогодні по всьому світу за цією методикою навчаються діти віком від 3-х місяців до 19-ти років за чітко складеними програмами, підібраними індивідуально під рівень знань дитини.

Методика розрахована на 7 курсів розмовної англійської мови для найменших, 3 курси розмовної англійської, читання й письма для старших і 4 курси для підлітків.

Завдяки тому, що у групі навчаються до 8 осіб, кожна дитина може максимально проявити себе та отримати максимальну увагу від викладача.

Такий підхід сприяє найшвидшому засвоєнню мови, особливо розмовної англійської.

Наші курси англійської для дітей: