[sigplus] Critical error: Image gallery folder id-169.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

У самому серці історичного міста Львова, неподалік від Площі Ринок, дітки мають унікальну можливість вивчати англійську мову з раннього дитинства — починаючи від 3-х місяців аж до 18-ти років. Саме цьому сприяє львівський навчальний центр Хелен Дорон Рання Англійська. Незважаючи на новітність методики на Україні, у Європі вона працює понад 25 років та здобула неабиякий авторитет та визнання.

Перший учень записався на навчання у наш центр 14.04.2008 року. Відтоді такі заняття відвідує велика кількість маленьких студентів, для яких кожен урок є справжнім святом, сповненим веселощами та позитивом. А навчання через гру дозволяє якнайкраще засвоювати малюкам нові та нові знання з англійської.

Наші викладачі: Керівник центру:

Англійська Хелен Дорон 5 років у Львові

{gallery width=100 height=150}id-169.jpg{/gallery}

1 травня 2013 року відбулася грандіозна подія в житті навчальних центрів Англійська Хелен Дорон у місті Львові. В клубі Пікассо стартував комплекс подій з нагоди святкування 5 річчя методики у Львові, який триватиме у місті з травня до вересня 2013 року. Офіційна частина дійства носитиме соціальний характер і буде благодійною, адже всі кошти зібрані з неї підуть на безкоштовне навчання малозабезпечених дітей у місті Львові.

Детальніше