[sigplus] Critical error: Image gallery folder niko/1.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

26 травня 2012року з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей в межах дилерського центру «НІКО-Захід» відбувся вже традиційний пізнавальний дитячий фестиваль «NІКО JuniorFest».

{gallery}niko/1.jpg{/gallery}

Цьогороку діти, які відвідали цей фестиваль з батьками, мали унікальну можливість навчитися власноруч варити справжнє мило, спробували відтворити хімічні реакції та досліди, зробили своїми ручками унікальну ляльку – мотанку.

{gallery}niko/2.jpg{/gallery}

Та це ще далеко не все, малюки дізналися, що листівки можна не тільки малювати, а й вишивати, а також, мали нагоду взяти участь у творчих майстер – класах з малювання та відвідали вражаючу виставку робіт маленьких художників з компанії «Знайка», яка триватиме до 15 червня на території автосалону. Ще однією важливою подією на цьому фестивалі, було те, що діти переконалися, що вивчати англійську можна весело, через танці, співи, ігри разом з ХеленДорон Рання Англійська.

Це була незабутня екскурсія різними видами транспорту та ще й на англійській мові.

Викладач зустріла дітей біля входу і запропонувала малечі здійснити мандрівку в казкову країну транспорту.

Так дітки отримали квитки і сіли в поїзд та вирушили в подорож.... під одну з найпопулярніших пісень з курсу ХеленДорон «Chootrain»...

{gallery}niko/3.jpg{/gallery}

По дорозі інші діти мали змогу отримати квиток і приєднатися до мандрівного поїзда. Малюки прибувають на станцію в країну, де всі говорять англійською мовою. А далі ігри, танці, співи і все це англійською і все по темі транспорту.

{gallery}niko/4.jpg{/gallery}

Згодом малеча вирушила в подорож автобусом... Ця подорож стала непередбачуваною для всіх діток, бо опинилися малюки в справжнісінькому іграшковому звіринці, де живуть казкові тварини.

Та ось нарешті дітки відправилися у подорож на авто. Малеча отримала рулі від викладача і вивчила з ними дії. Пізніше всі помітили на дорозі машину, яка поламалася і не хоче далі подорожувати. Що ж робити? Треба їхати на СТО.

Дітки туди доїжджають і вчаться ремонтувати машинку. Спочатку прикріпляють колесо одне... друге, а потім руль і так далі. Машинузремонтували тепер вона може продовжувати мандри... Всі проїхалися на машинці та заспівали завершальну пісню "Goodbye" з кольоровими кульками.

{gallery}niko/5.jpg{/gallery}

Закінченням такої незвичної екскурсії був перегляд фільму про історію автомобілебудування та смачний солодкий частунок від ТМ «ЛІМО».

«NIKO Junior Fest-2012» - це не лише цікаві майстер-класи та веселі розваги для дітей, а й важливий соціальний проект.

В рамках цьогорічного фестивалю відбулася акція «Поділися іграшкою з другом!». Багато діток та їх батьків подарували іграшку і її обов'язково передадуть в дитячу установу інтернованого типу № 35 для дітей з вадами слуху.

Для дорослих гостей фестивалю діяла виставка автомобілів, де кожен зміг отримати кваліфіковану консультацію по автомобілю, який сподобався і випробувати його в дії під час тест-драйву. Всі отримали море приємних вражень і дорослі і малята.