Святковий Календарик

Наш навчальний центр має свою особливість, маленьку родзинку – це систематичне проведення різноманітних свят. Один місяць – одне свято, одна несподіванка і щось завжди новеньке. Ця автентичність довподоби нашим маленьким студентам, тому ми раді поділитися цими напрацюваннями із іншими центрами та принести радість у кожен центр Хелен Дорон по всій Україні.

Всі свята мають свою концепцію і свою тематику та супроводжуються відповідним хенд мейдом. Кожне свято - це новий сюрприз і дітки з нетерпінням чекають на таке дійство, тому центр Хелен Дорон Рання Англійська, який знаходиться в центрі на Площі Ринок, вирішив зробити діткам подарунки у вигляді календариків, де прописані і позначені усі свята, які проводитимуться в межах центру. Ці подарунки сподобалися малюкам і вони зразу приступили розглядати їх і згадувати усі святкування, які відбувалися минулого року.

Детальніше...

Свято продовжувального курсу

Студенти навчального центру Англійська Хелен Дорон у вересні зібраються, аби відсвяткувати «Свято продовжувального курсу» - свої успіхи з англійської. Саме в цей день вони з радістю та з повною готовністю демонструють батькам те, що вивчили та досягли протягом року. Всі гості свята отримують багато позитивних емоцій від театрального дійства, цікавих постановок та неймовірних виступів англійською мовою за участі малюків.

Детальніше...

Хеловін

Як відомо, кожного року в ніч з 30-го жовтня на 1-ше листопада, у день всіх святих, мешканці багатьох країн світу влаштовують святкові фестивалі, перевдягаючись у страхітливі костюми різноманітних містичних створінь, химер, монстрів тощо. Щоб створити справжню атмосферу моторошного свята, вирізають із гарбузів страшні обличчя, а всередину “гарбузової голови” вставляють запалену свічку. Хеловін – це свято несподіванок та пригод, яке в нашому навчальному центрі вже стало традицією.

Детальніше...

Свято Миколайка

Свято Миколая це справжня радість для всіх – всіх діток по всьому світу… Тільки в кожній країні цього доброго старенького чарівника, який чемним діткам приносить подарунки називають по – різному… Як справжній цінитель Англійских традицій наш центр присвятив це свято Санта Клаусу, цьому доброму дідусю магу із Великобританії…

Цього дня дітки завітали в навчальний центр Англійська ХеленДорон з святковим настроєм та в очікувані чуда… І воно не забарилося ні на хвилинку…

Маленьке диво почалося на занятті, де малюки у велику святкову коробку поклали символічні долоньки і привіталися зі своїми друзями та викладачем. Ці долоньки сповіщають про те, що дітки з нетерпінням чекають Санту і дякують йому за подарунки.

Детальніше...

Свято Ялинки

Дітки люблять Різдво через чарівний настрій, який приносить їм це свято. А ще ялинка, іграшки, сніг, санчати, шопка, веселі святкові пісеньки – хіба це не запах справжнісінького дитинства?

Одне з улюблених свят для діток не залишилися поза увагою і в центрі Хелен Дорон Рання Англійська. Викладачі вирішили показати дітлахам як Різдво святкує малеча в Англії.

На Різдво в цій країні дітки ставлять різноманітні сценки для своїх батьків, співають пісеньки навколо ялиночки. І ми взялися до втілення цих ідей.

Детальніше...

День доброти та любові

День святого Валентина – зовсім не дитяче свято, яке перетворилося в справжнісіньку історію, в навчалному центрі Хелен Дорон Рання Англійська. Головним героєм свята стало сердечко, яке символізувало любов та доброту.

Так наша малеча потрапила в чарівну кімнату сердець. Саме там панувала атмосфера любові щось магічне і водночас сповнене щастя, дитяче диво.

А почалося все як завжди з привітання, та сьогодні воно теж було дуже особливе, адже дітки передавали один одному серце із словами «I love you». Всі з усмішкою на обличчі продовжили урок. А далі ще більше сюрпризів…

Детальніше...

Свято Весни

Весна - найбільш очікувана пора року, та щоб вона завітала до нас, треба її визволити з тенет суворої зими. Всі студенти ХД мріяли відчути теплі промінчики сонця, побачити перші квіточки, які з'являються з під землі. Зустрічали весну ми 8 березня разом із матусями, які радо завітали до нас в цей вихідний та святковий для них день.

Урок був дуже особливий. Це була не просто подорож в якусь країну – а мандрівка в справжню весну. До останнього моменту дійства залишалося сюрпризом для малечі, щоб зберегти головний момент навчального процесу від Англійська Хелен Дорон, а саме ефекту несподіванки. А все дивовижне чекало діток в одному з класів центру Хелен Дорон Рання Англійська. Там ще панувала зима… все сніжно - біле. Дітки зайшли та побачили гірки, теж вкриті снігом… Коли малеча заспівала пісню про весну, сніг на гірках почав танути і на них з явилися квіти.

Детальніше...

Великдень

Цьогоріч навчальний центр Англійська Хелен Дорон вирішив створити діткам незабутнє свято Великодня за справжньою англійською традицією. Така незабутня пригода чекала кожного маленького студента.

У світі існує чотири види великодніх яєць: крашанка,крапанка,дряпанка та писанка. З поміж них найкрасивішою є писанка, бо щоб зробити її необхіднанеабияка майстерність. Найкрасивішу писанку у світі охороняє наймудріший старець містер МакГрегор. Цього року вся дітвора з батьками зібралася у його саду, аби подивитися на найкрасивішу писанку та відсвяткувати Великдень. Але сталося щось непоправне - неслухняне кроленя Пітер викрало головну писанку. Пітер не захотів ділитися з усіма, а хотів аби писанка була лише у нього.

Детальніше...

Свято матері

Кожного разу ми з дітками вирушаємо в якусь країну, світ, подорож. Кожного разу на нас чекають нові події, несподівані пригоди та неймовірні знайомства. Кожного разу ми вражаємо своїми знаннями, посмішками, успіхом.

Та сьогодні ми вирішили відкласти всі подорожі і влаштувати свято нашим найкращим в усьому світі матусям. Але це звичайно має бути сюрпризом… і вони не знатимуть про нього до останньої хвилини. Кожна мама найбільше радітиме успіхам своєї дитини, тому вражати матусь дітки вирішили своїми знаннями з англійської, які отримали в центрі ХеленДорон Рання Англійська.

Детальніше...

День дитини

Пригоди, несподіванки, подолання перешкод і довгоочікувана перемога – ви думаєте, що це підсилу тільки дорослим?А як вам справжнісінький квест, участь в якому беруть діти від 2 років, думаєте неможливо?

Вирішили все це перетворити в реальність, для своїх студентів, викладачі центру ХеленДорон Рання Англійська, і ще не де - небудь, а в самому центрі Львова, на Площі Ринок.

На діток чекали захоплюючі завдання, виконавши які, кожен зможете відкрити для себе таємниці рідного міста, які мало кому відомі. Та розмовляти тут потрібно лише англійською, щоб ніхто з мешканців міста не підслухав великі дитячі задуми і малюки перші знайшли скарби Львова.

Детальніше...

Створення сайтів у Львові - студія «Ета Дизайн»