Викладач англійської мови для дітей

Ліля Осуховська
International Diploma in teaching the methodology of
Helen Doron Early English: Liliya Osukhovskа
October, 2009.

Я з дитинства люблю перебувати в оточенні дітей. Коли я стала старшою, моя любов до них лише посилилась. Я люблю доглядати за дітьми, допомагати їм в тій чи іншій діяльності та навчати їх. Діти – наймиліша, найщиріша та найбільш вдячна аудиторія, тому на заняттях я викладаюся на всі сто відсотків та отримую від малюків в замін повагу, любов, щирість та усмішку. Володіючи англійською мовою, я завжди мала можливість поділитися своїми знаннями з іншими, даючи приватні уроки. Але Бог дав мені унікальний шанс поєднати мою любов до дітей та знання англійської мови у цікаву професію – викладача Хелен Дорон Рання Англійська. Тепер кожен день я отримую багато задоволення від роботи з дітьми, спостерігаючи за їхніми успіхами.

Коли я проходила спеціальну кваліфікацію в головному українському центрі Хелен Дорон Рання Англійська, для мене відкрився зовсім новий світ у сфері викладання. До того часу я не уявляла, як з допомогою ігор, пісень, танців, співів можна дати дитині так багато знань іноземної мови. Але якраз у тому і полягає ефективність викладання за методикою: дитину не змушують завчати окремі слова англійською, викликаючи при цьому відразу до усього навчального процесу, а натомість створюють максимальну мотивацію малечі до навчання. Адже дитинка перебуває у звичному їй світі, в якому панують веселощі, забави, рухи, іграшки, функцією яких у Хелен Дорон Рання Англійська є розвивати зання англійської. Дуже важливим є те, що вчитель перебуває на рівні з учнями, що додає їм впевненості та свободи, крім того до кожного учня є індивідуальний підхід.

Я задоволена, що працюю у нашому центрі, адже він розташований у самому центрі міста Львова. Навчальні класи настільки гарно облаштовані, що дітки інколи не хочуть залишати їх. Усе кольорове, немов у казці. Це покращує процес навчання та створює позитивну атмосферу.