Цієї весни у Львові відбулися три грандіозні події в житті діток та їх батьків, це три заходи, на яких кожен малюк зміг знайти для себе щось дуже захоплююче та особливе. Одні малята зацікавились майстер класами з малювання, рукоділля, хореографії, та багатьох діток вразили цікаві, веселі і водночас пізнавальні заняття з англійської мови від навчального центру Хелен Дорон Рання Англійська.

Саме цей навчальний центр цьогоріч взяв активну участь у всіх трьох маштабних подіях для малюків дітей та підлітків у нашому місті.

Форум видавців для дітей

Найперше малюків потішив книжковий форум для діток, який відбувався з 27 – 29 квітня (Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17). Це був не просто форум, де є тільки книжки, а швидше - справжнісінький фестиваль для малюків. На вході кожного зустрічав величезний кенгуру, з яким можна було сфотографуватися, а далі малята немов потрапляли у неймовірну казку, де багато всіляких цікавинок. Тут дітки танцювали, співали, ліпили, читали і звичайно ж вивчали англійську.

Центр Хелен Дорон Рання Англійська підготував для дітей справжнісінький урок – подорож в книжкову країну. У ній малята зустріли різноманітних тваринок, заспівали пісеньки і побавилися ігри, пізніше всі потрапили в царство принцес і принців, відвідали місто рослинок і на чарівному літачку повернулися додому. Саме через такий інтерактив малеча вивчає англійську мову за методикою Хелен Дорон Рання Англійська вже понад 25 років у понад 700 центрах світу. Тут малюки, діти та підлітки освоюють англійську як рідну, через танці, співи та ігри.

Світ дитини (фото 3)

Захід під такою назвою відбувався у Львові з 10 – 12 травня (Спорткомплекс "Спартак", вул. Мельника, 18). Проводиться він вже декілька років поспіль і збирає навколо себе чималу кількість батьків та дітей. Адже тут можна відвідати багато різноманітних майстер - класів за один день і вибрати для своєї дитини навчальний центр, гурток, який припаде до душі саме їй.

Так дітки, які завітали на цей ярмарок дитячого дозвілля змогли відчути себе мужніми борцями, відвідавши майстер клас з дзюдо, стати непереможними гравцями настільних ігор, неперевершеними танцівниками і справжнісінькими художниками. Але з таким самим захопленням малюки подорожували в країну, де розмовляють лише англійською, туди всіх малят запросив центр Хелен Дорон Рання Англійська. Кожна дитина зуміла природно і легко засвоїти декілька слів англійською, та зробити свої перші кроки у пізнанні цієї мови як рідної. Дітки відчували впевненість у собі, адже тут англійська під силу всім.

Ярмарок літніх можливостей

26 червня з нагоди міжнародного дня захисту дітей громадське об'єднання «Самопоміч» провело захід, на якому батьки мали змогу дізнатися, що цікавого на час літнього періоду пропонують навчальні центри, гуртки, секції у Львові. Все це відбувалося в центрі міста, на Площі Ринок. На свіжому повітрі діти грали ігри, танцювали, намагалися бути справжніми фотографами, виготовляли ляльки – мотанки та вироби з бісеру, вчилися писати, читати і навіть мали можливість подивитися на різних тваринок, які презентував екологічний центр. До цієї події спеціально був підготовлений буклет, де було структурно подано усю інформацію по районах міста щодо різних гуртків та навчальних центрів. Кожен учасник ярмарку отримав такий буклет.

Навчальний центр Хелен Дорон Рання Англійська також долучився до цього заходу, так як заняття тут проводяться до кінця липня і постійно протягом року триває набір груп. Та це ще не все – в цьому центрі є додаткова можливість відвідати ексклюзивний літній екскурсійний курс у Львові та в Карпатах.

Під час ярмарку літніх можливостей, на свіжому повітрі кожна дитина від 1 року, яка проходила з батьками по Площі Ринок, мала змогу відати безкоштовне демонстраційне заняття з англійської мови від центру Хелен Дорон Рання Англійська.

Відбувалися ці заняття дуже весело, діти поринали у захоплюючі пригоди, мандрівки та несподіванки і все це англійською. Кожен, хто відвідав таке демонстраційне заняття мав змогу отримати ще одне безкоштовне заняття, але вже у відповідній групі та в центрі Хелен Дорон Рання Англійська.

Такі заходи відіграють дуже важливу роль, адже саме завдяки цьому кожна дитина може реалізувати себе ще з малечку, а це і є великим кроком для успіху у її майбутньому.