Ці дітки із задоволенням біжать сюди 2 рази на тиждень. І для них тепер англійська - це свято, яке триває 45 хв. Бо саме тут цю іноземну мову вивчають у формі захоплюючої гри.

В рамках кампанії „Добрі справи” центр Хелен Дорон Рання Англійська проведе 40 безкоштовних занять для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Зараз в школі навчаються 8 дітей з таких сімей, саме таку кількість у групі передбачено методикою Хелен Дорон. І тому кожній дитині вчитель має змогу приділити максимум уваги.

За перший місяць дітки вже вивчили фігури, фрукти, овочі, та багато іншого, а найбільше люблять співати пісню про веселку.

Навчатиме цих діток викладач центру Хелен Дорон Рання Англійська, Дарія Цудзенко. Вона із захопленням зголосилася взяти участь у цьому проекті: «Я дуже рада, що також якимось чином змогла долучитися до цієї благодійної акції. Ми навчаємо діток через танці, співи, забави і їм це цікаво. Дуже задоволена цими малюками вони швидко все запам'ятовують, а після уроку я не можу натішитися, коли бачу ці вдячні очі діточок».

Вже 16 листопада відбувся перший урок для малюків з багатодітних та малозабезпечених родин. Вже на першому показовому занятті, на якому були присутні батьки, дітки вивчили шкільні приладдя, цифри а також назви свійських тваринок.

Ось що про цей проект говорять його організатори.

„Зараз у мережі навчальних центрів «Хелен Дорон Рання Англійська» навчається понад один мільйон немовлят, дітей, підлітків та молоді у всьому світі. Проте не всі діти, які мріють вивчати англійську мову, мають змогу відвідувати додаткові заняття. Це стосується дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Тому наш центр «Хелен Дорон Рання Англійська» із задоволенням долучається до соціальної кампанії «Добрі справи» і навчатиме таких дітей іноземної мови. Всі заняття відбуватимуться, як і завжди, у невимушеній ігровій формі, тобто через танці., співи, забави дітки із захопленням вивчатимуть англійську мову, і ми впевнені, що вже після закінчення курсу, наші нові вихованці зможуть впевнено розмовляти цією мовою. Сподіваємось, що цей проект стане першим кроком для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей у досягненні успіхів у вивченні англійської мови і допоможе знайти своє покликання в майбутньому.”

Олег Говоруха,
керівник навчального центру «Хелен Дорон Рання Англійська»

Знання англійської мови сьогодні – це необхідність. У Львові зараз є дуже багато можливостей для якісного вивчення іноземних мов, але вони багато для кого залишаються недоступними через вартість навчання. Ми дуже раді, що діти з декількох багатодітних сімей, зможуть безкоштовно покращити свої знання з англійської мови. Ми дякуємо нашим новим партнерам за таку можливість

начальник управління внутрішньої політики
Володимир Шнайдер