[sigplus] Critical error: Image gallery folder imagespopander-slide25.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Англійська для дітей, Хелен Дорон Львів

Метод вивчення англійської мови для дітей визнаний і схвалений у всьому світі, зокрема сьогодні працює понад 700 навчальних центрів Хелен Дорон з комфортними умовами, якісним навчанням та високим рівнем сервісу.

Хелен Дорон Рання Англійська дає дитині унікальну можливість вивчати англійську мову природнім шляхом – через ігри, забави, співи, танці, малювання, що в комплексі створює позитивне і наповнене веселощами середовище, яке дозволяє дітям розмовляти англійською як своєю рідною мовою.

{gallery width=1 height=1}imagespopander-slide25.jpg{/gallery}

Вивчення англійської мови через гру: ексклюзивні методичні матеріали, розроблені експертами, надихають своїми піснями, музикою, рухливими та розвиваючими іграми, а також багатьма іншими спеціальними видами діяльності.

Природній спосіб навчання пробуджує величезний інтерес в набутті нових навичок, посилюючи мотивацію і бажання брати участь в процесі на всіх вікових рівнях. Адже ми не завчаємо англійські слова, а надихаємо дитину на пізнання світу по-англійськи.

Кожна дитина – переможець!
Виховання природного бажання навчатися завдяки позитивному настрою і підтримці зі сторони викладача, формує в дитини відчуття власної гідності і підвищує її самооцінку.

18 років навчання:методика розрахована на 7 курсів розмовної англійської мови для малят, 3 курси розмовної англійської, читання і письма для дітей дошкільного віку та 4 курси англійської для підлітків.

Акцент на деталі: діти вчаться граматично і лексично правильно вимовляти англійські слова.

Привілеї для дітей старшого віку: уроки містять спеціальну підготовку для здачі міжнародних мовних іспитів.