[sigplus] Critical error: Image gallery folder slide-2.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

{gallery height=200}slide-2.jpg{/gallery}

1 травня 2013 року відбудеться грандіозна подія в житті навчальних центрів Англійська Хелен Дорон у місті Львові. В клубі Пікассо розпочнеться комплекс подій з нагоди святкування 5 річчя методики у Львові, який триватиме у місті з травня до вересня 2013 року. Офіційна частина дійства носитиме соціальний характер і буде благодійною, адже всі кошти зібрані з неї підуть на безкоштовне навчання малозабезпечених дітей у місті Львові.

5 років тому, весною 2008 року в навчальний центр міста Львова завітав перший маленький студент. Сьогодні на це свято знань може потрапити кожен малюк, який вивчає англійську за методикою Хелен Дорон, адже навчальні центри міста Львова гостинно запрошують відсвяткувати цю важливу подію разом з ними.

Це свято обіцяє багато несподіванок і буде присвячене всім маленьким учасникам дійства - діткам. Так малюки потраплять в дивовижний світ, де можливо все, де здійснюються всі мрії і бажання.

Діти матимуть можливість виступити на головній сцені клубу, а також познайомляться з Левиком, корінним жителем міста, який і запросить їх у пригоду. І разом з ним малята потрапляють у вир театралізованих подій, в ліс, де живуть ведмедики; на поляну, де зустрінуть коників; у країну, де грають чарівну мелодії музичні інструменти.

Після захоплюючих пригод з Левиком і дракончиком Діді на малюків чекатиме: розважальна вечірка, шоу мильних бульбашок, а також ігри, конкурси, святковий торт, дискотека разом з улюбленими пісеньками Англійська Хелен Дорон.

Та це лише початок нашого святкування: навесні та влітку в межах проекту “Англійська Хелен Дорон 5-років у Львові” проходитиме цілий комплекс заходів для усіх жителів міста. Демонстраційне закриття комплексу святкувань 5-річчя методики відбудеться на відкритому майданчику біля сцени в парку ім. Богдана Хмельницького. Масштаб події передбачає велику кількість учасників, які зможуть відвідати це свято безкоштовно.