У Львові вже в другий рік поспіль з 6 – 8 вересня у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбувся найбільший дитячий і водночас творчий захід Львова – Ярмарок дитячого дозвілля. Цьогоріч таку подію відвідало понад 10000 львів’ян.

Серед учасників Ярмарку – танцювальні клуби, школи іноземних мов, еколого-натуралістичні гуртки, центри науково-технічної творчості, а також багатопрофільні районні центри творчості й дитячі клуби. Під час Ярмарку відвідувачі мали змогу безкоштовно отримати «Довідник дитячого дозвілля» з інформацією про гуртки, які діють у нашому місті.

Навчальний центр ХеленДорон Рання Англійська теж взяв активну участь у цьому проекті і провів цього року цілу серію безкоштовних занять для діток,яка складалася з двох етапів. Спершу це були демонстраційні заняття. Тут кожен маленький учасник ярмарки мав можливість взяти участь у безкоштовному занятті від центру ХеленДорон Рання Англійська. Урок як завжди відбувався повністю на англійській у формі гри, через танці, співи, ігри дітки освоювали цю мову. Це була наче невеличка мандрівка у досі невідомий для більшості діток світ, тут все таке цікаве і незвичайне, різнокольорові стрічки, величезні цукерки, в яких слони, які ще й треба порахувати і тут миттєво пісенька про них все так зачаровує, що важко відірвати погляд. Багато глядачів після цього уроку, підходили і записувалися ще на одне безкоштовне заняття вже в межах центру ХеленДорон Рання Англійська, бо методика, за якою навчають діток від 3 місяців дійсно вражає і захоплює.

А також навчальний центр ХеленДорон Рання Англійська разом з ГО «Самопоміч» презентували в межах Ярмарки дитячого дозвілля спільний проект «Кіно в парку». Спершу представники ГО «Самопоміч» розповіли про сам проект, про його ідейність, а після цього викладачі навчального центру ХеленДорон Рання Англійська показали частинку заняття, яке буде відбуватися кожної неділі в межах проекту «Кіно в парку».Так дітки познайомилися з мультиплікаційним героєм ХеленДорон Рання Англійська дракончиком Діді, побавилися з ним ігри, поспівали пісеньки, подивилися про нього мультик і звичайно це як завжди англійською. А вкінці дракончик Діді запросив всіх на ще одну зустріч з ним, але вже в неділю і вже в парку Івана Франка. (силка на статтю «Кіно в парку»)

Ось так львів'яни провели перші осінні дні вибираючи дозвілля для своїх малят.

Ярмарок дитячого дозвілля й справді величезна подія в житті кожного жителя міста, адже тут кожен зміг знайти для себе те, чим він мріє займатися.