З дитинства батьки прив’язали мені любов до англійської мови. Закінчивши спеціалізовану англійську школу № 35 в Одесі, я поступила на факультет Романо-Германської філології Одеського національного університету ім. Мечнікова. Впродовж навчання в університеті, я зрозуміла, що мені цікаво працювати з дітьми.

Одного разу моя подруга зі Львова приїхала на тренінг для викладачів Англійська Хелен Дорон в Одесу, і я пліч-о-пліч проходила з нею всі безсонні ночі по підготовці до тренінгів. Весь свій досвід і всі навички треба було поєднати, щоб створити цікаві та корисні матеріали для дітей. Я бачила, як з цікавої ідеї та підручних матеріалів з’являлися шедеври, завдяки яким діти могли пізнавати світ англійської мови.

На наступний рік я стала частиною команди Англійська Хелен Дорон. Я пам’ятала, як сама з дитинства вивчала рідну мову, пізнавала світ, читала книжки, чула пояснення батьків, з 5 років почала вивчати англійську з приватним викладачем і здобула дуже хороший результат в школі, що відкрило мені двері до майбутньої професії.

В навчальних центрах Англійська Хелен Дорон діти починали вивчити англійську мову, як я свою рідну, і я була впевнена в їх результаті. Власне на заняттях всі були вражені, як швидко дитина запам’ятовувала лексику, елементи читання, граматику, бо їй це було вкрай цікаво!!! Це головне що відрізняє школу Англійська Хелен Дорон від інших навчальних закладів та державних шкіл. Діти обожнюють вивчати англійську в нашій школі і ми, викладачі, завжди спостерігаємо посмішки на обличчях дітей та їх батьків.

Дізнавшись про методику Хелен Дорон, я зрозуміла, що знайшла унікальну мовну школу, де можна ствердитись як методист, лінгвіст, проявити свою творчість та брати безпосередню участь у розвитку кожної дитини. Зараз, завдяки Англійська Хелен Дорон і багатьом її інструментам, ми знаходимо підхід до кожної дитини і даємо їм путівку в самостійне життя). Наші діти не просто вивчають англійську мову, а вчаться думати нею в інтерактивних формах навчання: іграх, піснях і театральних постановках. Люблю наших діток і радію кожному їхньому успіху. Welcome to our big family!