Викладач англійської мови для дітей

Бойкович Соломія
International Diploma in teaching the methodology of
Helen Doron Early English: Boykovych Solomiia
July, 2012.

Коли я вперше завітала у навчальний центр Хелен Дорон Рання Англійська, ніяк не могла зрозуміти: невже саме тут хтось вчиться? Адже для більшості слово «навчання» асоціюється зі шкільними партами, зошитами в косу лінійку та чорнильними ручками. Виявляється, це зовсім не так. Замість шкільних парт – кольорові подушки, замість звичних класів – просторі приміщення з безліччю малюнків та іграшок, замість зошитів в косу лінійку - надзвичайні книжечки, які зацікавлять не лише малюків, а й дорослих. Неймовірно, але це правда!

Після того як я відвідала спеціалізовані курси по методиці Хелен Дорон моє попереднє уявлення щодо вивчення іноземної мови зійшло нанівець. Ігри, кольорові ілюстрації, пісні, танці, веселе спілкування – це найкращий метод, за яким я впевнена кожна дитина може досягти успіху увивченні англійської мови.. Тут дітки вивчають англійську як рідну, природньо, через танці, співи, забави. Адже малюки, відвідуючи заняття, аж ніяк не задумуються над тим, що йдуть вчитися. Вони ж йдуть бавитися! Блиск в очах та прагнення пізнати новий матеріал –неймовірна втіха як і для батьків, так і для викладачів. Мене проймає особлива радість, коли малюки, заходячи до навчального центру, вітаються та прощаються англійською, показують свої іграшки і називають їх по-англійськи або ж співають англійські пісеньки ще задовго до того, як почнеться урок. Кращого результату годі й уявити, адже дітки живуть в світі англійської мови, пізнають його та діляться своїми враженнями по-англійськи.

Тепер кожен урок для мене у навчальному центрі Хелен Дорон Рання Англійська – це величезне задоволення, це неймовірний драйв і енергія, які я вкладаю в кожну хвилину заняття, це те чим я живу. Ця робота для мене стала причиною безлічі ідей, думок, креативу. Та з кожним разом я усвідомлюю що це швидше ніяка не робота - це спосіб життя, в який я вкладаю всю себе. А результат я бачу у вдячних дитячих очках, які світяться від радості після кожного заняття та щирих посмішках.

Атмосфера, яка панує в нашому навчальному центрі – не зрівняється ні з чим. Енергетика, яка витає в просторі, наче вірус захопила мене відразу. Тепер я частина великої команди під назвою Хелен Дорон Рання Англійська і це стимулює мене і приносить неймовірне задоволення від усього, що я роблю.