Сьогодні на усіх, хто завітав до нашого іменинника на День народження чекає неймовірна пригода. Отож, діти вирушають на найбільш видовищну подію року, на справжні авто перегони.

Вітаємося з друзями. Перед початком перегляду треба вивчити, які машини беруть участь у змаганнях. Саме час глянути перегони і дізнатися, хто з них виграє. Та зовсім несподівано вимикається світло і відео зникає. Тепер ми не знаємо, хто із машинок виграв на перегонах. Хммм, як же ж нам зробити так, аби розкрити таємницю переможця? Є ідея! Такі таємничі історії розкривають лише у одному місці – детективному бюро. Саме туди ми і відправимося.

Прибуваємо до детективного бюро, та аби зайти туди треба стати справжніми детективами. Отримуємо бейджики детективів та пишемо свої імена на них. В бюро нас зустрічає агент 007, який нам підкаже, як розплутати цю справу. Агент розповідає нам, що нещодавно йому прийшов дивний лист, і пропонує нам відкрити його разом. Яку ж загадку таїть це послання? Відкриваємо його, а там картинки машин , які брали участь у змаганнях (поряд скетч-покриття, яке ми стиратимемо, де будуть розгадки). Гляньте, біля першої машини, намальований світлофор. Детектив запевняє нас, що десь бачив подібний, слідуємо за ним. До нього нас веде зелена дорога, такого ж кольору перша машина.

Ось і світлофор, але на ньому немає кольорів. Треба вивчити кольори та відновити його. Вчимо кольори на світлофорі та їхнє значення. Стираємо скетч покриття і бачимо перекреслений світлофор, на якому горить червоне світло. Ми дізнаємось, що зелена машина не перемогла у цих змаганнях, адже їхала на червоне світло. Що ж давайте шукати далі…

Знову сідаємо на автобус, який нас доставить до наступної точки призначення. Можливо жовта машинка Тедді перемогла, давайте відкриємо конверт, що там біля жовтої машинки. Поряд з нею намальований дорожній знак, а на ньому намальоване ліжко. Гляньте, а ось такий же знак, біжимо до нього. Чому саме ліжко, що це мало б означати? А хто ще любить довго поспати? Точно, жовта машинка Тедді.< /p>

Ми забули глянути на зворотній бік нашого завдання, може відповідь там? Стираємо і бачимо машинку Тедді, яка заснула за кермом. Ось знову промах, Тедді не виграв перегони. Але залишилося ще дві, хто з них став переможцем. Давайте заглянемо у конверт. Третя синя машинка, біля неї попереджувальний знак, знаходимо його за допомогою веселої та пізнавальної гри.

Стираємо скетч і бачимо, як мчить синя машинка, порушуючи усі правила. Ось чому вона не виграла, вона їздила надто швидко. Ура! Тепер ми точно знаємо, хто переміг у змаганнях, йдемо до класу і додивляємося момент, де перемагає червона машинка. Вона їхала помірно і не порушувала правил, тому й перемогла.

Аби бути першим не обов’язково їхати швидко, головне знати і дотримуватися правил на дорозі.

Ми розгадали усі загадки, побували на справжніх перегонах, а тепер час привітати нашого іменинника, подякувати йому за неймовірну пригоду і подарувати подарунок.