Малюки збираються біля казкового саду, аби відсвяткувати День народження свого найкращого друга. Кожен з них знає, що в цьому саду їх чекає щось незвичайне, а що саме, дізнаюся вони вже зовсім скоро.

Діти знайомляться між собою. Витягуємо із чарівного мішка кролячі вушка, усі одягаємо їх. Тепер ми веселі кроленята! А що роблять веселі кроленята? Правильно, вони скачуть, вверх, вправо й вліво. Всі показують як скачуть кроленята.

Тепер ми готові зайти до найкрасивішого саду. Це найкраще місце для святкування Дня народження нашого друга.

Ми потрапляємо у сад та помічаємо, що щось не так, все навколо розкидане: овочі, фрукти та інша їжа.

Гляньте хто йде, це ж курочка – господиня саду. Всі дітлахи вітаються з курочкою, але помітно, що вона засмучена.

- Що ж трапилося? – запитуємо ми.

Курочка розповідає, що одне неслухняне кроленя забігло до її саду та перевернуло все верх ногами. Тепер в її саду та в її будиночку безлад і свято може не відбутися.

Друзі заспокоюють курочку, запевняють її, що допоможуть прибрати все, що натворив розбишака Пітер.

Перш за все треба почати із саду, тут немало роботи, потрібно посадити овочі, які викорчувані.

Ура ми справилися!

Що ж нам робити далі? Можливо курочка підкаже нам? Гляньте ця курочка дуже схожа на нашу, напевно вона знає чим нам ще допомогти господині саду?

Точно, ми повинні допомогти господині перебрати зернятка.

Тепер пора глянути, що потрібно допомогти вдома. Ой ні, гляньте скільки брудного посуду, і тут наші друзі в змозі допомогти курочці та помити його.

Урааа! Тепер ми все зробили, курочка щаслива, її сад та будиночок виглядають чудово. Курочка така вдячна діткам, що розповідає про одну таємницю свого саду. Виявляється з поміж різних дерев є одне, яке зовсім не просте, воно виконує бажання. Тепер кожен з нас може заховати свої бажання у землю під цим деревцем і воно збудеться!

Пишемо свої бажання із вчителями, загортаємо у маленькі сувої та ховаємо в землю.

Саме час привітати нашого іменинника/іменинницю! Курочка веде нас до святкового класу, де нас чекають батьки та смачний торт.

ПІСНЯ «Happy birthday»