Дітки збираються разом та знайомляться. Малюки заходять до палацу, аби привітатися і з принцесою, яка святкуватиме День народження іменинниці разом з усіма гостями. Та потрапляючи у кімнату, принцеси всі помічають, що вона спить міцним сном.

Що з нею трапилося? Чому вона не прокидається? Треба глянути у чарівну кришталеву кулю, можливо там ми побачимо відповідь. Дивимося в кулю, а там з’являється яблучко. Що б це означало? Дивимося на картинках історію про те, як зла відьма почастувала принцесу отруйним яблуком і тепер вона спить вічним сном.

Як тепер допомогти принцесі? Можливо, якщо ми станемо чарівними гномиками ми зможемо це вирішити. Одягаємо ковпаки, тепер ми гномики, а наша іменинниця - чарівниця.

Можливо сон принцеси не настільки міцний як ми думаємо, і якийсь шум може її розбудити. Давайте заспіваємо пісню і це з’ясуємо.

Та пісня, на жаль, не допомогла. Але ж що може бути гучніше за пісню? Можливо дощ? Можливо саме він розбудить її з міцного сну? Та сили дощу тут безсилі.

Так, це не так просто як ми гадали і тут задіяні дуже сильні чари. Якщо принцеса була отруєна зіллям, то певно можна зготувати протидію. Точно, це нам має допомогти!

Як же зробити протидію до зілля, яке зробило стільки зла в королівстві? На зло є лише одна протидія і це добро. Тому нам треба об’єднати добро та любов, щоб вони перемогли. Помічаємо дві колби на одній написано «добро» на іншій «любов». Об’єднуємо ці речовини, зілля готове. Та нічого не трапляється і принцеса досі спить непробудним сном. Що ж тепер робити? Нічого не допомагає.

Та малюки знаходять вихід і вирішують, що треба повернутися у той зачарований ліс, де ростуть яблука, через які принцеса заснула навіки. А як же ж виглядало це дерево? Давайте заспіваємо пісню і згадаємо, яке воно на вигляд.

Зайшовши у темний ліс, ми бачимо ту саму яблуню, на якій ростуть зачаровані плоди. Гляньте, на кожному з них щось намальовано, це завдання, які ми повинні виконати, аби принцеса знову ожила. Виконуємо завдання. Пройшовши їх кожна дитина отримує червоне сердечко. На самій верхівці дерева є ще одне яблуко, воно особливе, дістаємо його, на ньому написано, що чари цього дерева може розвіяти лише справжня дружба. Згадуємо про сердечка, які в нас є.

Біжимо назад до хатинки гномиків, і обклеюємо все навколо цими сердечками. А зайшовши у будиночок, ми вже бачимо справжню принцесу. Невже це правда, наша принцеса прокинулася з міцного сну? Ураааа! Ми розбудили її і вона дуже вдячна нам, і хоче подарувати щось іменинниці. Вона приготувала подарунок уже давно, але забула, де саме в хатинці гномиків поклала його. Іменинниця має спробувати знайти його.

Ура, всі допомагають шукати його. І ось він найгарніший в світі подарунок! І саме час заспівати пісню іменинниці.

ПІСНЯ «Happy B-Day»