Познайомившись один з одним, діти стають друзями, адже дружба може подолати будь які пригоди.

Малюки вітаються один з одним. Але ж не всі гості ще не прийшли. Де є тваринки? Вони не можуть потрапити на День народження. Що ж трапилося? Невже їх поїзд поламався?

Всі дружньо малюки вирішують, що чимшвидше потрібно допомогти тваринкам потрапити на це чудове святкування. Отже ми вирушаємо на пошуки поїзда. Діти вибирають різні види транспорту(car, bus, truck, plane, horse) і під пісню їдуть шукати поїзд та нових друзів.

Що ж насправді сталося з поїздом? В одній з кімнат знаходимо таємний диск, на якому таїться розгадка до цієї пригоди. Дивимося мультик про те, як не мають поводитися друзі і вчимося діяти, як справжні товариші. Адже тільки з допомогою один одного можна допомогти зламаному поїздові.

Мультик вказав шлях нам і ми дізналися, де повинні продовжити свої пошуки. По вказаній дорозі ми дружньо знаходимо поламаний поїзд.

Тепер залишається знайти тварин, які були в ньому. Коли знаходимо тваринку, відповідаємо на запитання «What does duck\cat\dog\sheep say?». «The duck\cat\dog says..quack\meow\woof».

Тепер з тваринками, які ми найшли робимо крафт своїми ручками - поїзд, щоб ми всі могли добратися на свято.

А тепер на малюків чекає постановка справжньої історії. Діти мають можливість стати героями з нашої розповіді (іменинник - водієм поїзда, інші тваринами - пасажирами). Кожному роздаємо маску відповідної тваринки. На килимі зроблені чорні рейси, платформа. Поїзд (Іменниник) їде і зупиняється біля платформи. Тваринки (діти) по черзі кажуть «I want to ride in the train».І так утворюється довгий поїзд з пасажирами.

ПІСНЯ Всі великим поїздом співаємо пісню Choo choo train і їдемо на частування.

Всі гості вітають наш поїзд!!!! Всі співають пісню 'Happy Birthday' .