Дітки збираються у класі, де їх зустрічає хлопчик Сем. Сем пропонує усім познайомитися між собою, перед початком великої пригоди.

Сем розповідає діткам про чарівну країну Rainbowland, вона розташована на фіолетовій горі, в ній живе друг Сема, веселий дракончик Діді, з яким Сем хоче нас познайомити. Але ця справа не проста, адже треба спочатку вивчити, які існують дракони. Вивчаємо емоції : Happy dragon, Sad dragon, Bouncy Dragon.

Тепер ми знаємо якими можуть бути дракони, тому рушаймо! А ось і ця чарівна країна і дракончик Діді тут як тут. Вітаємося з ним, але він не відповідає нам. Можливо у драконів своя мова і він не розуміє нічого, що ми говоримо? Здається, ми не все знаємо про драконів. Чому ж Діді не хоче з нами дружити? У Сема виникає думка, що напевно, аби зрозуміти дракона треба зробити те, що робить й він. Точно, нам теж треба стати драконами! Abra Cadabra! Одягаємо значки драконів.

Спершу потрібно навчитися літати на драконі. Для цього бавимося в гру. Вчимося концентруватися.

Дракончики дихають вогнем, але ми їх не боїмось. Ми налякаємо їх бульбашками. Дітки по черзі підходять та намагаються видути якомога більше бульбашок. Діді все одно не реагує. Що ж робити? Чому ж він не хоче дружити з нами? Може зробити йому якийсь подарунок, це він точно зрозуміє.

Малюки роблять цікаві крафти і дарують їх Діді. Він щасливий, що діти стільки зробили, аби з ним подружитися. В нього ніколи не було справжніх друзів і він боявся говорити з чужинцями, але після щирості намірів і подарунків зроблених власними ручками, дракон зрозумів, що дружба це приємно і важливо.

Ура! Діді щасливий! Справжня дружба перемогла! Адже не важливо, якою мовою розмовляєш, дружба це та мова, якою розмовляють усі! Діді розповідає, що дуже радий, адже унього тепер є такі друзі, і в одного з них сьогодні день народження, тому він хоче його привітати.

Усі відправляються у святковий клас, там нас вже чекають батьки, всі співають пісню Happy Birthday, Діді заносить смачнючий торт та подарунок імениннику.