Наближається найважливіший день в житті вашої дитини - День Народження? І ви ще не вирішили, де можна його відсвяткувати? Ми маємо для вас рішення! Англійська Хелен Дорон готова прийти вам на допомогу і влаштувати захоплююче та незабутнє свято для вашого малюка!

Це буде грандіозне святкування за тематичним сценарієм. Так діти зможуть обрати свою індивідуальну пригоду: вирушити в подорож на різних видах транспорту та стати переможцем у швидкісних перегонах, опинитися в зоопарку і визволити тварин, поринути в сон принцеси та врятувати її бал, приручити справжнього дракона і потрапити у незабутню пригоду, розгадати загадки Курочки – господиньки та познайомитись із усіма жителями її ферми.

На це свято можуть завітати найкращі друзі вашого малюка, щоб привітати іменинника та стати його вірними помічниками у пригодницьких перешкодах та святкових завданнях. Казкову подорож, безліч хороших емоцій та прекрасні спогади ви можете обрати вже зараз:

Choo Choo Train. (Місія: «Врятувати поїзд»)

Ця місія сповнена неймовірними випробуваннями та пригодами, які здатні подолати лише найспритніші шпигуни. На святі, діток мали чекати їх друзі – звірята. Але де ж вони? Поїзд не прибув? Невже звірі в небезпеці? Куди малят приведуть загадкові дороги? І на що спроможна справжня дитяча дружба заради допомоги іншим?

Детальніше...

Animals. (Втеча із зоопарку)

В зоопарку всі говорять про дивне зникнення... Але що сталося і кого розшукують??? Безстрашний Лев, веселий Жираф, швидка Зебра та неповороткий Бегемот посеред міста? Чи вдасться дітям врятувати звірів від поліції та повернути їх до рідної домівки – дикого острова. Отож, вперед, дітлахи, назустріч подиху невідомої Африки!


Детальніше...

Transport. (Нереальна швидкість)

Швидкісні перегони!!! Нереальна швидкість, орієнтування в правилах дорожнього руху, вправне керування та безліч непередбачуваних ситуацій. Та чи знайдуть малюки в таких умовах спільну мову з транспортом? І як діяти, коли щось не спрацює, щоб не втратити час і першим досягти фінішу???

Детальніше...

Bounce Bounce Bounce.(Приручити Дракона)>

Приручити Дракона не легко, треба бути справжнім героєм. Саме випробування на міць, силу та витримку чекають найвідважніших. Тут малюки потраплять в долину, де живуть Дракони. Діти повинні довести, щo справжні друзі нічого не бояться і готові допомогти Драконові, що попав у біду та поранив крило... Та чи готові малюки до такої зустрічі? І чи дозволить Дракон злетіти їм на своїх крилах високо в небо?

Детальніше...

Little Red Hen. (Кмітлива Курочка)

Чарівна ферма, яка містить в собі багато таємниць, та чи зможе їх розгадати міська дітвора??? Добрі справи стануть в нагоді малюкам, щоб відшукати всі розгадки, які таїть ця місцина, а також її жителька Курочка-господинька. А той, хто виявиться справжнім трудівником отримає гостинець!

Детальніше...

Dance! (Карнавал для Принцеси)

Таке дійство має місце лише у справжніх замках. Саме в них приховано багато фантазій, мрій, та справжньої любові. Малюки потраплять у чарівну країну, та дізнаються, що Принцеса, до якої вони йдуть у гості зачарована. Та, щоб зняти закляття дітки повинні поринути у справжнісінький вир пригод і подолати злі чари.


Детальніше...