Викладач англійської мови для дітей

Олег Говоруха
Керівник навчального центру Lviv-centre та організатор таборових проектів

Успіх будь-якого проекту – це віра в нього, велике бажання і дуже багато зусиль для його реалізації. Це моє кредо, яким я керуюся завжди, де б не був і, щоб не робив.

Моя історія розпочалася 5 років тому з однієї приємної випадковості. В мене є дві племінниці, вони живуть в Києві. Їм було по 3 роки, коли моя сестра вирішила відвідати з ними заняття англійської за всесвітньовідомою методикою Хелен Дорон, в одному з навчальних центрів міста. Приїхавши до сестри в гості, я був вражений тим, що побачив, мої племінниці на килимку бавилися в гру і при тому говорили лише англійською. Через деякий час ми з сестрою все таки вирішили спробувати відкрити такий навчальний центр і в нашому рідному місті. Так у Львові з’явився перший навчальний центр, де навчали діток від 3-х місяців до 19 років за методикою Англійська Хелен Дорон.

Спочатку, перший рік існування центру, я не брав участі у його розвитку, бо займався написанням дипломної роботи на кафедрі соціології ЛНУ ім. Іванка Франка. Та з часом я увійшов в справи навчального центру і відчув, що це те чим я б хотів займатися. Робота в Англійська Хелен Дорон стала для мене стилем життя. Адже я знаю, що тут ми ведемо в першу чергу не бізнес, ми даємо можливість кожній дитині пізнати світ англійською мовою. Тому я розумію, що до цієї справи треба докладати постійних зусиль та багато праці.

Так з того часу пройшло вже 5 років і тепер навчальний центр Англійська Хелен Дорон відомий у всьому Львові. До нас приїжджають представники від британського лінгвіста Хелен Дорон, нас відзначають на щорічних конференціях, ми стали першими у світі, хто організував Літній www.lviv-centre.helendoron.com.ua англомовний табір для діток від 2-х років. Наш центр зараз працює також над іншими таборовими проектами такими як Зимовий Англомовний табір в Карпатах та Екскурсійний англомовний курс у Львові. Я вірю в кожен з цих проектів, і знаю, я і моя команда зробимо все, щоб як найпрофесійніше втілити їх в життя.

Я запрошую кожного з вас до участі у таборових проетках в Карпатах RainbowLand. Цей курс розроблений викладачами нашого навчального центру виключно за методичними напрацюваннями Англійська Хелен Дорон. Це буде незабутній відпочинок для вашої сім'ї, проведений з користю для малюка. На вас чекатиме цілий комплекс концептуально поєднаних захоплюючих занять, пригодницьких екскурсій та святкових уроків. Ми будемо раді бачити кожного вас на нашому таборі!