Моя мрія працювати з дітками привела мене до мовного центру Англійська Хелен Дорон. Неодноразово мені доводилось чути лише позитивні відгуки про методику Англійська Хелен Дорон, про те, що дітки з радістю поспішають на цікаві та веселі уроки та про те, що батьки дуже раді бачити, як їхні малюки уже в такому ранньому віці вміють розмовляти англійською. Мені завжди було цікаво, як це весела англійська? Коли я потрапила до мовного центру Англійська Хелен Дорон, я була здивована, коли не побачила таких звичних для мене парт, дітей, які сидять за ними, щось читають та пишуть. Я побачила геть іншу картину! Дітки разом із викладачем у кольорових кімнатах сиділи на кольорових подушках. Вони співали, танцювали, переглядали цікаві мультики та працювали у великих кольорових книжечках. Це все відбувалось з радістю. Тоді я зрозуміла, що хочу тут працювати!

Відвідавши спеціалізовані курси по методиці Англійська Хелен Дорон, моє бачення про викладання англійської, як другої іноземної, цілком змінилось. Уроки англійської мови можуть бути цікавими та веселими. Використання ігор, пісень, іграшок, кольорових картинок, мультфільмів – ось з чого складається методика та уроки у англійська Хелен Дорон.

Англійська Хелен Дорон - це казка, в яку я потрапляю кожного дня. Тут панує атмосфера радості. Дітки поспішають на заняття, тому що знають, що тут весело.

Я дуже рада, що моя мрія працювати з дітьми здійснилась і що я працюю саме тут.