[sigplus] Critical error: Image gallery folder id-139/1.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

{gallery width=200}id-139/1.jpg{/gallery}

Вже другий рік поспіль ХеленДорон Рання Англійська разом з ГО «Самопоміч» проводить грандіозний проект «Кіно в парку». Таке свято для діток відбувається щонеділі о 18:30 в парку Івана Франка. Триватиме це дійство до середини жовтня.

Цей проект - є корисним і цікавим як для дорослих так і для малюків, адже батьки з дітьми від 2 до 7 років можуть весело і з користю провести час на свіжому повітрі. Також це унікальна можливість відвідати захоплюючі розвиваючі заняття з англійської від центру ХеленДорон Рання Англійська, де дітки через забави, танці, співи зможуть освоїти декілька слів англійською і закріпити вивчене мультиплікаційним курсом від ХеленДорон «Дракончик Діді». В цей час дорослі матимуть змогу переконатися, що англійська під силу всім і ти більше малятам і вивчати її можна із задоволенням як рідну. А після захоплюючих і водночас корисних занять з англійської від ХеленДорон Рання Англійська на діток чекатиме цікавий мультик, який підготувала громадська організація «Самопоміч».

Презентація проекту відбулася на Ярмарку дитячого дозвілля, що тривав у Львові з 5 – 8 вересня, а вже перший показ цього року відбувався 9 вересня. Всіх діток на майданчику зустріли викладачі ХеленДорон Рання Англійська і запропонували поринути з ними і захоплюючу подорож і познайомитися там з дракончиком Діді. Дітки зрадістю погодилися і поринули в казкову мандрівку в краї, де всі говорять тільки англійською. Все так захопило діток, що вони й наче не помічали, що всі навкруги розмовляють досі невідомою для них мовою. Малеча співала пісні англійською при цьому розуміючи і показуючи всі слова пісні.

А ось і дракончик Діді - малеча познайомилася з мультиплікаційним героєм ХеленДорон Рання Англійська і він запросив маляток в свій світ. Дітки подивившись мультик про Діді, ще більше подружилися з дракончиком його другом чарівником Альбертом, який відкрив малюкам багато таємниць. Та насправді настав час прощатися до наступної неділі з дракончиком і казковою країною, де всі говорять тільки англійською і повертатися в рідні краї.

Та на цьому сюрпризи не закінчувалися далі на діток чекав цікавий мультик, який підготувала ГО «Самопоміч» «Пригоди Дисперо».

Малюкам та їх батькам було весело спостерігати за всім, що відбувалося навколо них – заняття з англійської та цікавий мультик не лишив осторонь нікого. І так кожен може провести весело час разом мультиплікаційними героями у неділю о 18:30 в парку Івана Франка.