Маючи власну дитину, я ніяк не могла зрозуміти, яким чином можна навчити маленьку дитину розмовляти англійською мовою, не завчаючи слова та фрази, адже це просто не цікаво чи не зрозуміло для неї. Цілком випадково мені випала нагода відвідати уроки в Англійська Хелен Дорон, що викликало неабияке здивування та, навіть, підозру. В теплій та невимушеній атмосфері діти граються та розмовляють. Жодних оцінок, правил і зошитів - і це діє!!! Тому, без сумнів, я погодилась стати частиною школи, і одразу зрозуміла, що тут можна отримати цінний досвід та цілком змінити свій погляд на методи викладання англійської мови.

Зачинивши двері кімнати, дитина потрапляє у світ англійської мови, де не просто розмовляють, але й граються, співають, постійно рухаються вперед та захоплюються героями мультфільмів та книжок, і кожного разу потрапляють в нову пригоду. Тому тут я стала не лише вчителем, але й хорошим другом для діток. Мене вражає дитяча відкритість та щирість, вони люблять ділитись своїми емоціями, враженнями та довіряють таємниці та мрії. Це величезна відповідальність, і водночас це приносить яскраві барви у роботу вчителя. З самого початку мені здавалось, що я прийшла лише навчати, але мимоволі почала почуватись учнем, адже щодня відриваю для себе нові методи та способи не лише викладання, але й спілкування та психології.

Хелен Дорон – це не просто школа, а велика сім’я, яка не лише обмежується колективом, але викладачами з інших міст та країн, готових завжди прийти на допомогу та поділитись власним досвідом.