Вже 4 рік поспіль навчальний центр Англійська ХеленДорон дає можливість своїм маленьким студентам ще більш ефективніше засвоїти англійську легко і природньо під час літніх канікул. Цьогоріч все було ще більш масштабніше - 5 заїздів табору, 170 дітей зі всієї України, оновлена програма, яка окрім лексики, нових виразів, цікавих речень містила й повчальний зміст.

Взявши участь у таборі RainbowLand, кожен сповна зміг проявити свої знання та вміння, розвинути навики. Це була незабутня пригодницька подорож. Кожен день навчання буде підкріплений певною тематикою. Він містив численні перешкоди, які розпочали свою дію на відкритті табору.

Навчальні дні дали дітям змогу стати дослідниками навколишнього світу. Та пригоди, звичайно ж, не забарилися і як тільки учасники потрапили на табір перед ними постало непросте завдання - відправитися у подорож, аби пройти через незвідані вершини, поринути у безмежний позахмарний простір і наблизитись у задзеркалля водяних глибин. І лише величезне бажання, сила, витримка, дружба, а головне - знання можуть привести їх до правильної відповіді, яка багато може навчити. Ця пригода стане корисною для кожного, адже знання, якими оволодіють учасники табору будуть повчальними й практичними, та супроводжуватимуть студентів Англійська ХеленДорон протягом всього життя.

Отож, учасники табору поринули цьогоріч до пізнавальної мандрівки, на яку всіх запросив хлопчик Сем та його друзі, це було непросте завдання, і тут безсила магія, а всім правлять знання з астрології, гідрології та геології.

Так, аби подолати всі перешкоди і отримати потрібні знання дітям потрібно було відвідати:

 • заняття з акторської майстерності англійською мовою “Englishthroughdrama ” , які проходитимуть на свіжому повітрі. Такі уроки сприяли ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм. Взявши участь у театралізованих постановках та костюмованих виставах, дитина мала змогу проявити себе, розвинути свою впевненість та індивідуальність.
 • Програма табору передбачала проведення обідньої забавлянки та пізнавальних прогулянок для дітей з батьками тривалістю до однієї години, з розподілом діток у різні вікові групи. Під час цього інтерактиву малюки змогли в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал разом з улюбленим героєм всіх дітей. Так, завдяки перебуванню у природному середовищі, процес запам’ятовування відбувався легко і невимушено, а чудові краєвиди Карпат надовго залишили приємні спогади в серцях малюків.
 • Цікавими та корисними для діточок і батьків були заняття у вечірній арт студії, саме тут на вечірньому занятті до них завітав казковий герой - ДракончикДіді. На цих уроках діти разом з батьками створювали цікаві і яскраві речі своїми руками. А завершальним етапом дня був перегляд та обговорення англійських мультфільмів за курсом “DiditheDragon” для молодших діток та курси “ BottytheRobot “, “ TeenEnglish “ - для старшого віку дітей.

Та цим пригоди учасників табору не закінчувалися, вони отримали море вражень від:

 • Відкриття табору – повчальної історії від чарівника Альберта.
 • Незабутньої вечірки знайомств для всіх учасників.
 • Захоплюючого уроку - мандрівка до неймовірних краєвидів водоспаду «Шипіт» та до мінеральних вод озера Хащоване.
 • Дитячої шоу програми за участю улюблених героїв дракончикаДіді та собачки ПоллізеКоллі.
 • Теранової гри стежками туристичного комплексу «Вежа Ведмежа».
 • Кінофестивалю просто неба для всіх учасників табору і дорослих і дітей.
 • Мандрівки на гору «Погар».
 • Квесту – розгадки історії табору.
 • Театрального свята «Останнього дня».