Цієї осені з 28 жовтня по 3 листопада навчальний центр Англійська ХеленДорон, який знаходиться на Площі Ринок, організував ще один проект для своїх маленьких студентів – це осінній англомовний курс. Такий інтенсив охоплював: живе спілкування англійською мовою, захоплюючі інтерактиви та розважальне відео, цікаву граматику, інтелектуальні, пізнавальні та комп’ютерні ігри - і все це в компанії справжніх друзів.

Осінній англомовний інтенсив у Львові був розроблений виключно по методичних напрацюваннях Англійська ХеленДорон, за програмами: “EnglishThroughDrama”, “DiditheDragon, “BottyTheRobot”.

Програма курсу була надзвичайно насичена і передбачала 3 години в день інтенсивних занять, за допомогою яких малюки мали можливість закріпити вивчений протягом року матеріал, а також вивчити багато нового навчального матеріалу, який стане у пригоді у загальноосвітній школі.

Курс охоплював:

  • заняття з акторської майстерності “Englishthroughdrama, які дали можливість учасникам курсу висловлювати свої думки згідно правил англійської мови. Взявши участь у театралізованих постановках, кожна дитина змогла проявити себе, розвинути свою впевненість та індивідуальність.
  • перегляд пізнавальних та мультиплікаційних роликів у відповідності до вікової категорії дітей. Інтерактивне відео, розвиваючі комп’ютерні ігри, улюблені поп виконавці зацікавлювали всіх малюків.
  • арт крафти дітлахів, як підсумок тематики навчального дня. Саме тут малюки мали змогу створити цікаві і яскраві речі своїми руками.
  • а також частина заняття приділялася освоєнню граматики: для молодших – вивчення букв і основ письма, для старших – читання та письмо.

Завершальним етапом курсу були:

  • кіно - фестиваль в гостях у Дракончика Діді. На усіх учасників курсу чекало справжнє сімейне свято – сімейний перегляд мультфільмів. Таким чином, у вихідний день батьки гарно провели час разом зі своїми дітлахами;
  • незабутня вечірка та Свято Успіхів Дитини – театралізоване дійство, на якому діти під час постановок продемонстрували те, що вони вивчили, чого досягли протягом 7 днів інтенсивну. На цікаві виступи і захоплююче свято діти також запросили своїх батьків та друзів…