Цього літа центр ХеленДорон Рання Англійська вже другий рік поспіль запрошує малечу провести незабутній тиждень у англомовному таборі, який проходить у с.м.т. Славське. Англомовний сімейний табір складався з двох заїздів: з 18 по 24 липня та з 6 по 12 серпня.

Діти віком від 2 років мали унікальну можливість вивчати англійську легким і природнім способом як рідну, перебуваючи у англомовному середовищі три години в день та ще й до того на свіжому повітрі.

Один день з життя табору

Такий англомовний табір в Карпатах під назвою RainbowLand відвідали близько 70 учасників зі всієї України.

Протягом семи незабутніх днів малеча залишилася задоволена заняттями, а їх батьки, які активно спостерігали за навчанням діток, поділилися з нами своїми враженнями та побажаннями:

Все дуже гарно, навіть краще, аніж ми очікували. Просто супер!
мама Приступи Катерини п. Олена (м. Харків).

Вважаю концепцію табору опрацьованою в повному обсязі.
мама Яреми Олега (м. Львів)

Колектив молодий, енергійний. Все сподобалося. Дуже сподобалася екскурсія на гору Високий Верх.
мама Ніколайчук Ксенії, п. Тетяна (Дніпропетровськ).

Чудова організація, багато креативу!!! Вважаю, що занадто мала тривалість табору, вартувало було б організувати довшу зміну. Дитина з п’ятого дня із запалом почала відвідувати заняття… і вже скоро додому. І тут звучать слова: «Ні…ні. Хочу ще займатися, ще навчатися! У мене тут є друзі, люблю Дару та Іванку»! От саме ці слова дитини і є подякою за вашу працю за найвищою оцінкою.
мама Валерії Бондаренко (м. Київ).

Приємно спостерігати за взаємодопомогою у колективі, щирим з любов'ю і ніжним ставленням до діток. Відчувається бажання вчити дітей і бачити результати праці всього колективу.
бабуся Лук'яни Стоянської, п. Орися (м. Львів).

Хочу подякувати адміністрації школи за те, що Ви такі молодці, за дуже весело проведений час, за цікаві заняття. Все було дуже – дуже – дуже цікаво і гарно.
мама Тарасика Проціва, п. Тетяна (м. Львів).

Мені дуже запам'яталося і свято відкриття, і екватор, і свято закриття. А, взагалі, кожне заняття було як маленька пригода, тому дітки веселилися, сміялися і отримали багато позитивних емоцій. Їхати звідси ніхто не хоче, тому до організаторів табору прохання – в наступному році збільшити час перебування у таборі. Та приділяйте велику увагу організації Днів народжень на таборі!
мама Соломійки Панкевич, п. Оля (м. Львів).

Взагалі все дуже класно, відкрито, душевно, хороша організація, добрі люди, ідея літнього англомовного табору - дуже гарна.
мама Олександра Петрика. п. Лариса (м. Дніпропетровськ).

Дівчатка величезні молодці!!! Викладались на 250%! Уроки насичені, цікаві, різноманітні. Дуже влучне рішення – обідні забавлянки. Дітки були просто в захопленні та брали участь у всіх конкурсах з азартом та цікавістю.Вечірнє заняття по мультиплікаційному курсу дракончикДіді, як завжди, на високому рівні. Дара просто молодчинка. Цього разу вдався квест. Просто все було розраховано влучно. Велике дякую!!!З нетерпінням чекаємо наступного табору!!! І, звичайно, нових вражень, нових вистав (діткам дуже сподобалось бути артистами)!!!
мама Коменди Насті, п. Зоряна (м. Львів).

Сподобалося розфарбовувати дракончикаДіді, робити сонечко з глини та аплікацію за допомогою квілінгу. Уроки ранкові і обідні про морських тваринок.
мама Влади Кузіної, п. Уляна (м. Дніпропетровськ).

Все дуже сподобалося, була можливість повторити матеріал усіх курсів. Діти здружилися. RainbowLand – це одна велика дружня сім’я. Діді – веселий, музичний та пізнавальний мультик.Дякуємо за гарну організацію табору.
мама Віктора Уланова, п. Євгенія (м. Дніпропетровськ).

Вважаю, що найбільш продуктивними та ефективними були ранкові заняття, які дозволили дитині повторити матеріал, який вона вивчала протягом року. Курс дракончикДіді – дуже сподобався дитині. Він, - як цікавий, так і ефективний. Хочу окремо подякувати Іванці, яка, дійсно, приділяє увагу кожній дитині, дуже емоційно і творчо підходить до пояснення нового матеріалу.
мама Коберського Остапа, п. Олеся(м. Львів).