Кому набридло гамірне міське життя, хто прагне спокою в затишку карпатських гір - це саме для Вас.

Для того, щоб закріпити знання дитини, отримані у нашому навчальному центрі, пропонуємо до Вашої уваги цікавий Літній Англомовний курс, який складений виключно по методичних напрацюваннях Англійська Хелен Дорон.

До програми англомовного курсу в Карпатах входить: заняття з акторської майстерності англійською мовою «English through drama», тривалістю до 2 годин, які проходитимуть на свіжому повітрі. Такі заняття ділитимуться на практичну та теоретичну частину.


Уроки акторської майстерності сприятимуть ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм. Взявши участь у театралізованих постановках та костюмованих виставах, Ваша дитина зможе проявити себе, розвинути свою впевненість та індивідуальність.

Програмою табору передбачено проведення обідньої забавлянки та пізнавальних майстер класів для дітей з батьками тривалістю до однієї години. Під час цієї забавлянки малюки зможуть в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал. А майстер класи – заняття з декоративно-прикладного мистецтва, відвідає улюблений мультиплікаційний герой Грені Фікс. Так, завдяки перебуванню у природному середовищі, процес запам’ятовування відбуватиметься легко і невимушено, а чудові краєвиди Карпат надовго залишать приємні спогади в серцях малюків.

Цікавими і корисними для діточок і батьків будуть вечірні інтерактивні заняття з граматики. На цьому занятті діти матимуть можливість закріпити все, що вивчили протягом навчального дня. Невід’ємною частиною заняття буде освоєння та вивчення граматики англійської мови.

Ми пропонуємо вам обрати 7 – ми денний 9 – ти денний або ж 12 – денний курс.

Протягом 7 днів на Вас чекають:

  • Повчальна історія Чарівника Альберта про створення нашої планети;
  • Захоплюючий урок - мандрівка - Рибалка Золота Форель;
  • Караоке – вечірка біля басейну;
  • Дитячі шоу програми за участю улюблених героїв дракончика Діді та собачки Поллі зе Коллі;
  • День Успіху дітей– Виступ на великій сцені!

лише для учасників 9 – ти денного курсу:

  • Екскурсія - подорож на водоспад Кам’янка;
  • Вечірній кінозал просто неба.

лише для учасників 12 – денного курсу – СВЯТКУВАННЯ 5 - ТИ РІЧЧЯ ТАБОРУ:

  • Подорож - похід на гору Захар Беркут;
  • Брейн - ринг – інтелектуально розважальна гра для дітей та батьків.

Учасниками табору можуть стати: діти від 2 до 15 років, обов’язкова присутність одного дорослого (батьки дитини чи відповідальна особа) на період проведення курсу.

Бази відпочинку «Карпатський Затишок», «Калина», розташовані на околиці селища Славське, в лісі, на схилі гори Кремінь (гірськолижний курорт "Політех-ФМІ"). Вас очікують комфортні номери, кожен з яких має власний санвузол (умивальник, душ, WC) і TV з супутниковим телебаченням. До Ваших послуг: ресторан – їдальня, конференц – зал на 50-60 ос., сауна з контрастним басейном і кімнатою відпочинку з TV, альтанки, дитячий майданчик із гіркою та гойдалками, ігрова кімната.

Вартість курсу*:

7 – ми денний - від 6645 грн.
9 – ти денний – від 8245 грн.
12 – ти денний – від 10535 грн.

У вартість включено проживання та 3 - разове харчування, що побудоване на гнучкому меню, а також заняття англійської, комплекс подарунків та екскурсій для Вашого малюка.

Заплановані заїзди: 1 – 9 липня, 11 – 17 липня, 20 – 28 липня, 1 – 12 серпня, 14 – 20 серпня.

ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛ. +380978638804; +380660747290

*Вартість пропозиції зафіксовано до 31.05.15.
Не пропустіть НАЙКРАЩУ ЦІНУ!