Цей проект вже третій рік поспіль користується популярністю серед маленьких студентів Англійська ХеленДорон. Цьогоріч в ньому взяла участь рекордна кількість учасників - 135 сімей.

Маленькі студенти з'їхалися у мальовниче карпатське селище Славське зі всієї України: Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Миколаєва, Львова, Івано-Франківська, Рівного, Дрогобича, аби поринути у світ англійської мови, а також весело та з користю провести час. Проект загалом охопив 4 заїзди, які відбулися протягом липня та серпня.

Англомовний табір в Карпатах RainbowLand – це концептуально продуманий курс згідно методичних напрацювань Англійська ХеленДорон. За тривалістю студенти навчальних центрів мають змогу відвідати 7–денний або 9–денний заїзди табору. Програмою курсу передбачено:

Щоденні заняття із наступним розпорядком дня:

  • Ранкові заняття з акторської майстерності англійською мовою “Englishthroughdrama». Такі уроки проходили на свіжому повітрі, саме тому вони сприяли ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм. Взявши участь у театралізованих постановках та костюмованих виставах, кожна дитина змогла проявити себе, розвинути свою впевненість та індивідуальність.
  • Обідня забавлянка та пізнавальні прогулянки для дітей з батьками. Під час цього інтерактиву малюки змогли в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал. Так, завдяки перебуванню у природньому середовищі, процес запам’ятовування відбувався легко і невимушено, а чудові краєвиди Карпат надовго залишили приємні спогади в серцях малюків.
  • Вечірні заняття. Цікавими і корисними для діточок і батьків були заняття дитячої творчості з декоративно–прикладного мистецтва, саме тут на вечірньому занятті до нас завітав казковий герой - ДракончикДіді. На цих уроках діти разом з батьками мали можливість створити цікаві і яскраві речі своїми руками. А завершальним етапом дня був перегляд та обговорення англійських мультфільмів відповідно до навчального курсу “DiditheDragon”.

Святкові заняття:

  • Феєричне відкриття табору та незабутня вечірка для всіх учасників. Відкриття - це повністю театралізоване, казкове шоу від викладачів Англійська ХеленДорон за участі дітей – учасників табору. Саме під час цього дійства малюки дізнаються всю інтригу табору та про пригоди, які чекають їх протягом всього курсу.
  • Екватор табору або захоплююча мандрівка на гору «Погар». Урок – мандрівка на вершину гори. Закінчується день екватора шоу дракончикаДіді і вечіркою під улюблені пісеньки з курсів Англійська ХеленДорон.
  • Подорож на водоспад Кам'янку.
  • Закриття табору або свято «Останнього дня» це свято успіхів дитини. Саме на ньому малюки у ході міні-вистав, у яких вони грають головні ролі – демонструють знання, отримані за час перебування на таборі.

Відгуки батьків – учасників табору.

Дуже дякуємо за проведений час! Цей табір став для моєї дитини дуже результативним. Ваша команда дуже професійна, позитивна, відчайдушна:)! З величезним бажанням ми відвідаємо ваш табір на наступний рік!

мама Чубченко Поліни, м. Дніпропетровськ.

Спасибо организаторам за этот лагерь. Для детей такая форма общения очень ефективна. Все преподаватели смотрятся как одна команда. Ви молодцы! Это очень большой труд!

бабушка Крижановской Любочки, г. Киев

Велика подяка всім, хто був причетний до організації нашого заїзду! Програма була надзвичайно насиченою та цікавою. Вдалися уроки – екскурсії. Вражень та емоцій у дітей дуже багато. Діти були в захоплені. Окрема подяка за виставу на закритті табору!

мама Коменди Насті, м. Львів

Табір був дуже класний. В порівнянні з минулим роком рівень табору став набагато вищим. Новий формат занять, нові пісеньки, нові рухи, цікаві вистави. Дуже було весело та цікавоі батькам, і дітлахам. Поїздка на водоспад перевершила всі очікування.

мама Влади Кузіної, м. Дніпропетровськ

Дякуємо організаторам і викладачам за незабутнє дитинство наших малюків. Ви молодці і за ці 3 роки добилися справжнього успіху. Наш табір найкрутіший, найцікавіший і діти не уявляють собі літа без RainbowLand, а кому як не дітям знати краще, що для них є справжнім святом.

мама Панкевич Соломії, м. Львів

Я восхищена всей командой! Хорошо придумали и обыграли приключения, найпрекраснейшие педагоги! Нам все очень понравилось.

мама Кутового Даниїла, г. Харьков

Впечетляет природа Карпат, очень здорово, что дети когут познайомиться и общаться между собой.

бабушка Засорина Никиты, г. Одесса

Дякуємо вам за те, що від щирого серця намагається допомогти нашим діткам полюбити мову таку незнану і важку. Видно, як ви стараєтеся і викладаєтеся. Багато успіху вам і добрих справ.

мама Савченка Антона, м. Київ

Дякую за приємний відпочинок, за масу позитивних емоцій. Дітки отримали багато знань, а батьки гарно провели цей тиждень. Викладачі просто супер! Їм окреме дякую.

мама Скороход Вікторії, м. Рівне