11-17 січня, у смт. Славське, відбувся зимовий англомовний табір в Карпатах «RainbowLand» 2016р. Діти зі всієї України мали яскраву можливість закріпити знання отримані у навчальних центрах Англійська Хелен Дорон, а сніжні краєвиди Карпатських гір додали наснаги на нові успіхи у акторській майстерності, забавлянках та вечірній граматиці.

Кожний учасник зимового табору «RainbowLand», пройнятий казковою атмосферою різдвяних Карпат, був максимально задіяний у цікавих та веселих дійствах. Адже програма англомовного курсу цьогоріч була надзвичайно насичена та захоплююча, тому залишила незабутні спогади та яскраві враження у дітвори на все життя: 


заняття з акторської майстерності англійською мовою “English through drama”. Взявши участь у театралізованих постановках та костюмованих виставах, Ваша дитина зможе проявити себе, розвинути свою впевненість та індивідуальність.

обідня забавлянка для дітей з батьками тривалістю до однієї години, з розподілом діток у різні вікові групи. Під час цього інтерактиву малюки зможуть в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал.

захоплюючі майстер класи від улюбленої героїні малюків Грені Фікс. На цих уроках діти разом з батьками матимуть можливість створити цікаві та яскраві речі своїми руками.

пізнавальні заняття з поглибленим вивченням граматики. Саме вони підсумовуватимуть тематики та знання, які діти отримали протягом дня.

Подорож до країни «RainbowLand», це завше концептуальна захоплююча програма, у якій кожен учасник є головним героєм казки:

  • Відкриття табору – початок нових пригод та незабутня вечірка для всіх учасників;
  • Щоденні тематичні вечірки від Дракончика Діді та його друзів;
  • Екватор табору – квестова гра для дітей з батьками;
  • Захоплююча мандрівка – екскурсія на гору Захар Беркут;
  • Кулінарний майстер клас у стилі українських традицій;
  • Домашній кінотеатр - перегляд різдвяного тематичного мультфільму;
  • Театралізоване свято «Останнього дня».

Гостей табору «RainbowLand» щоразу запрошує комфортабельний готельний комплекс “Карпатський затишок».