Цьогоріч Зимовий англомовний табір в Карпатах RainbowLand– 2015відбувався з 10 – 18 січня мальовничому містечку Славське.

Участь у таборі RainbowLand дала можливість кожному учаснику проявити свої знання та вміння, розвинути навики. Це була незабутня пригода із атмосферою зимового свята. Кожен день навчання був підкріплений певною тематикою. Він містив несподівані та неймовірні випробування.

Та трапилася цьогоріч одна непередбачувана ніким подія. Надворі була зима, а сніг все не з’являвся. Це було просто не припустимо не лише для погодних умов, притаманних ційпорі року, але й для одного жителя країни – Дракона. І вирішив він зупинити всеприготування свого Дня народження, аби дізнатися причину довготривалоївідсутності зими і снігу.

Учасники табору намагалися допомогти ДракончикуДіді, аби він все-таки зміг відсвяткувати своє День народження. Та не вдалося їм знайти відповіді на це запитання і в магічних дослідах чарівникаАльберта. За цим, звісна річ, стоять пори року та їх погодні явища. А владу надними, як вияснилося, має друг Альберта – чарівник Барт.

Та шлях до нього непростий. Відважні діти, які прибули в країну RainbowLand, і їх друзі:ДракончикДіді, собочкаПоллізеКоллі, хлопчик Сем вирішують прийняти виклик і вирушити у цю пригоду, аби дізнатися: «Куди ж пропав сніг?». Головний маг країни Альберт дає учасникамтабору карту та компас до неї. Та аби розгадати цю карту підлітки повинніздобути потрібні знання. Діти здобувають їх впродовж усього табору: на ранкових заняттях з акторської майстерності, декожен отримав особливу для себе роль і став справжнім актором, під час обідніхзабавлянок – пізнавальних ігор, пісеньок, танців, ну і звичайно, на вечірніх уроках, де підлітки мали можливість переглянути інтерактивні відео, поспостерігатиза науковими дослідами та зробити різноманітні цікавинки своїми руками.Це була неймовірна пригодницька подорож, у ході якої, вивчаючи відповіднітематики, її учасники знайшли правильні шляхи на карті та вияснили, щотрапилося із снігом.

Дітки здобували знання та розгадували таємницю табору протягом святкових таборових занять: