Найочікуваніша подія року – Зимовий англомовний курс в Карпатах – 2014 зібрала студентів навчальних центрів Англійська ХеленДорон зі всієї країни. На табір завітало понад 20 маленьких учасників зі своїми сім’ями. Театралізовані постановки на ранкових заняттях, захоплюючі ігри та естафети під час обідньої забавлянки і чарівний світ, в який поринали діти на вечірньому занятті в гостях у ДракончикаДіді – це все було незабутньо, весело, і головне, - лише англійською мовою за методикою ХеленДорон.

Англомовний курс в Карпатах RainbowLand – це програма занять з англійської під час канікул, за якою діти навчаються, перебуваючи на таборі. Вона складена виключно за методичними напрацюваннями курсів Англійська ХеленДорон.

Вже 3 роки поспіль ми працюємо за цією програмою на таборових проектах в Карпатах (с.м.т. Славське). Протягом цих років наш табір відвідало близько 200 сімей зі всієї України. Програма передбачає розподіл на 7 – денний або 9 – ти денний курс навчання на таборі. Англомовний курс в Карпатах RainbowLand включає в себе святковий та щоденний розклад занять.

Графік навчального дня табору передбачає:

  • заняття з акторської майстерності англійською мовою “Englishthroughdrama”, які сприяють ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм. Взявши участь у театралізованих постановках та костюмованих виставах, кожна дитина може проявити себе, розвинути свою впевненість та індивідуальність.
  • обідні забавлянки для дітей з батьками тривалістю до однієї години, з розподілом діток у різні вікові групи. Під час цього інтерактиву малюки мають можливість в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал.
  • заняття дитячої творчості з декоративно – прикладного мистецтва. Саме тут діти можуть творити цікаві та яскраві речі своїми руками. А завершальним етапом дня є перегляд та обговорення пізнавальних та мультиплікаційних роликів у відповідності до вікової категорії дітей. Для малюків за програмою навчального курсу “DiditheDragon”, для старших діток - “BottyTheRobot”, “TeenTalent”.

Англомовний табір в Карпатах RainbowLand – це табір сімейного типу. Тому вкрай важливо, щоб батьки бачили результати та успіхи дитини у вивченні англійської мови. Для цього, програмою курсу передбачено святкові заняття:

  • Відкриття - це повністю театралізоване, казкове шоу від викладачів Англійська ХеленДорон за участю дітей – учасників табору. Головними героями відкриття є мультиплікаційні герої курсу DiditheDragon. Цими героями стають викладачі, які працюють у спеціальних костюмах Дракончика, Альберта, Сема та Флафі. Саме під час цього дійства малюки дізнаються всю інтригу табору та про пригоди, які чекають їх протягом всього курсу.
  • Екватор - урок – мандрівка на вершину гори, до водоспаду чи цікавих місцин в Карпатах, де так само відбувається заняття англійською мовою. Закінчується день екватора шоу дракончикаДіді і вечіркою під улюблені пісеньки з курсів Англійська ХеленДорон.
  • Закриття – це свято успіхів дитини, саме на ньому малюки у ході міні-вистав (взятих з навчальних матеріалів Англійська ХеленДорон), в яких вони грають головні ролі – демонструють знання, отримані за час перебування на таборі.

Відгуки батьків – учасників Зимового англомовного табору в Карпатах - 2014:

Це найкращі спогади для дитини і для мене. Запам’яталася екскурсія на гору Захар Беркут! День Відкриття і Закриття табору теж вразили чудовим настроєм. Дякуємо усім!!!

п.Наталя, мама Антона Хоменка (м.Київ)

Дякуємо усій команді, дитина задоволена, було цікаво, плануємо зустрітися з Вами ще не раз! Бажаємо Вам творчих успіхів у Вашій корисній і цікавій роботі!

п. Наталя, мама Рибачук Саші (м. Рівне)

Открытие и находказимнеголагеря – ето последние два дня лагеря, когдабольшенстводетей и ихродитилейразъехались. Этобылисамыенеобичние два дня: мастер-клас в кафе отеля «Калина», гдедетисвоими руками готовили сендвичи и все это на английскомязыке! Получилось мини - путишествие на кухню к шеф-повару в Англию! Потом екскурсия в комплекс «Вежа Ведмежа», фотосесия в стариннойодежде на фоне древнего замка и гарячегокамина. А вечером – настоящийкинотеатр на английскомязыке. Было супер!!! Не смотра на отсутствиеснега в Карпатах, благодаряорганизаторам- все супер!

п. Уляна, мама Влади Кузіної (м. Днепропетровск)

Головне, що дитині дуже сподобалось і вона, дійсно, вивчила чимало нових слів та підняла свій рівень володіння англійської мови. Те, що дитина бажає знову відвідати курс – найкращий висновок. Також, викладачі – просто чудові, працювали з натхненням та дуже старанно!

бабуся ДюндіноїАліни (м. Київ)