Для того, щоб закріпити знання дитини, отримані у нашому навчальному центрі, пропонуємо до Вашої уваги цікавий екскурсійний курс, що складений виключно по методичних напрацюваннях Англійська Хелен Дорон.

До НАВЧАЛЬНОЇ програми англомовного курсу входить: заняття з акторської майстерності англійською мовою “English through drama. Такі уроки сприятимуть ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм. Взявши участь у театралізованих постановках та костюмованих виставах, Ваша дитина зможе проявити себе, розвинути свою впевненість та індивідуальність.

Програмою табору передбачено проведення рухливої забавлянки на свіжому повітрі для дітей з батьками тривалістю до 2 годин, з розподілом діток у різні вікові групи. Під час цього інтерактиву малюки зможуть в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал.

Цікавими і корисними для діточок і батьків будуть пізнавальні англомовні заняття - екскурсії, тривалістю до 4 годин, під час яких діти одержать знання по різноманітних тематиках, які підібрані у відповідності до віку учасників. В межах ігрових екскурсій учасники табору зможуть поспілкуватися англійською і поговорити про все, що їх оточує, а також відвідати цікаві місця Західної України. Це сприятиме ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм.

Розважальна програма:

  • Відкриття табору. Початок нової історії;
  • Дитячі шоу програми та диско за участю улюблених героїв дракончика Діді та собачки Поллі зе Коллі;
  • Закриття табору «Свято Успіху дитини».

Насичена екскурсійна програма - 3 екскурсії в одному заїзді!

  • Квест історичними закутками Трускавця;
  • Мандрівка до Фортеці Тустань;
  • Пікнік Скелями Довбуша.

Учасниками табору можуть стати: діти від 2 до 15 років, обов’язкова присутність одного дорослого (батьки дитини чи відповідальна особа) на період проведення курсу.

Готель “Маріот Медікал-Центр” розташований в історичному центрі Трускавця, неподалік головного Бювету. Вас очікують комфортні номери, кожен з яких має власний санвузол (умивальник, душ, WC), WIFI та TV з супутниковим телебаченням.

Заплановані заїзди: 13 – 19 червня, 20 – 26 червня.

Вартість курсу: від 7 595 грн.*

У вартість включено проживання та 3 - разове харчування, що побудоване на гнучкому меню, а також заняття англійської, комплекс подарунків та екскурсій для Вашого малюка.

Заповніть анкету учасника літнього курсу, щоб ми мали чітку інформацію, щодо Вашого бажання та можливості відвідати курс.

*Запитуйте про знижки для ранніх оплат у адміністратора: 066 074 72 90

Заповніть анкету учасника англомовного курсу, щоб ми мали чітку інформацію, щодо Вашого бажання та можливості відвідати цей курс.

Ваше ім'я
Invalid Input

Телефон(*)
Invalid Input

E-mail(*)
Invalid Input

Ім'я дитини
Invalid Input

Вік дитини(*)
Invalid Input