Для того, щоб закріпити знання дитини, отримані у нашому навчальному центрі, пропонуємо до Вашої уваги цікавий екскурсійний курс, що складений виключно по методичних напрацюваннях Англійська Хелен Дорон.

Цікавими і корисними для діточок і батьків будуть пізнавальні англомовні заняття - екскурсії, тривалістю до 2 годин, під час яких діти одержать знання по різноманітних тематиках, які підібрані у відповідності до віку учасників. В межах ігрових екскурсій учасники табору зможуть поспілкуватися англійською і поговорити про все, що їх оточує, а також відвідати цікаві місця Західної України.

Програмою табору передбачено проведення занять вечірньої арт-студії для дітей тривалістю до однієї години. Під час цього інтерактиву малюки матимуть можливість в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал, взяти участь у театралізованих постановках та костюмованих виставах. Таким чином дитина зможе проявити себе, розвинути свою впевненість та індивідуальність.

Насичена екскурсійна програма - 4 екскурсії в одному заїзді!


Квест історичними закутками Трускавця;
Екскурсійна прогулянка визначними місцями міста Дрогобича;
Мандрівка до Фортеці Тустань;

Відвідини дитячого зоопарку.

Учасниками табору можуть стати: діти від 2 до 15 років, обов’язкова присутність одного дорослого (батьки дитини чи відповідальна особа) на період проведення курсу.

Готель “Маріот Медікал-Центр” розташований в історичному центрі Трускавця, неподалік головного Бювету. Вас очікують комфортні номери, кожен з яких має власний санвузол (умивальник, душ, WC), WIFI та TV з супутниковим телебаченням.

Запланований заїзд: 29 жовтня – 2 листопада (осінні канікули)

Вартість курсу: від 6115 грн.*

У вартість включено проживання та 3 - разове харчування, що побудоване на гнучкому меню, а також заняття англійської, комплекс подарунків та екскурсій для Вашого малюка.
*Запитуйте про знижки для ранніх оплат у адміністратора: 066 074 72 90

*ціна вказана за 5 днів (4 ночі) проживання у номері стандарт, харчування, навчання, екскурсії для 1 дорослого та 1 дитини.

Заповніть анкету учасника англомовного курсу, щоб ми мали чітку інформацію, щодо Вашого бажання та можливості відвідати цей курс.

Ваше ім'я
Invalid Input

Телефон(*)
Invalid Input

E-mail(*)
Invalid Input

Ім'я дитини
Invalid Input

Вік дитини(*)
Invalid Input