Львів дуже старовинне місто і наповнене воно безліччю, досі ніким нерозгаданих, таємниць. Та цьогоріч Львів відкрило всі свої найпотаємніші секрети. А запросив діток його житель Левик до свого рідного міста з 1 по 6 травня, аби провести незабутні весняні вихідні, вивчаючи англійську за методикою ХеленДорон і просто цікаво та пізнавально провести час.

На малят чекали незабутні екскурсії, що поєднувалися з веселими забавлянками і все це англійською, і все в старовинному місті Лева…

Це були легендарні пригоди… Малюки потрапили в атмосферу давнини, коли створювалися ордени… Одним з таких був Орден Лева, що складався з кола молодих, але дуже відважних лицарів, які берегли і захищали легенди міста Лева. Але сталося так, що у важкі часи міста орден було знищено… І за легендами найсміливіші зібравшись в потрібному місті і в певний час зможуть його відновити.

Та для обраних цей шлях буде непростий, адже члени ордену задля безпеки і захисту від злих сил заховали по частинах карту – таємницю міста Лева. І тільки віднайшовши ці клаптики карти, можна відновити Орден.

Тому наші маленькі шукачі пригод, щоб віднайти карту потрапили у найвідоміші місця міста Лева. Віднайшли там частини карт, і склавши їх воєдино, виконали найвеличнішу місію, яку доручив всім Левик.

Шукаючи частинки карт, малюки потрапили у світ дивовижних рослин, які ростуть у Львівському Ботанічному саду, у кругосвітню мандрівку Львівською Дитячою Залізницею та на квестові пригоди у пошуках Левів Площею Ринок.

А також дітки відвідали:

  • Офіційне відкриття та святкування 5-річчя методики ХеленДорон у Львові.
  • Захоплюючий комплекс екскурсій стародавнім містом для дорослих.
  • Майстер-клас у стилі традицій українського Великодня: «Розмалюй свою Писанку».
  • Пригодницький квест: у пошуках Левів вулицями стародавньої Площі Ринок.
  • Прощальну вечірку - посвяту дітлахів до «Ордену Левів».

Цей екскурсійний англомовний курс був розроблений виключно по методичних напрацюваннях Англійська ХеленДорон.

Саме так день за днем, за допомогою таких інтенсивних занять та постійному спілкуванні англійською, дітки зуміли добре закріпити знання отримані у навчальному центрі Англійська ХеленДорон та потрапити у вир справжніх пригод, яке приготувало всім старовинне місто Лева.