Для того, щоб закріпити знання дитини, отримані у нашому навчальному центрі, пропонуємо до Вашої уваги цікавий екскурсійний курс, що складений виключно по методичних напрацюваннях Англійська Хелен Дорон.

До навчальної програми курсу входять: пізнавальні англомовні екскурсії-забавлянки, тривалістю до 2 годин, під час яких діти одержать знання по різноманітних тематиках, які підібрані у відповідності до віку учасників. В межах ігрових екскурсій учасники табору зможуть поспілкуватися англійською і поговорити про все, що їх оточує, а також відвідати стародавні закутки міста Лева. Це сприятиме ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм.

Програмою табору передбачено проведення занять вечірньої арт-студії для дітей з батьками тривалістю до однієї години. Під час цього інтерактиву малюки матимуть можливість в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал.

Екскурсійна програма курсу передбачає:

  • 1 день – Кавово – шоколадний тур центральною площею Ринок;
  • 2 день – Львів Театральний – екскурсія найвідомішими театрами Львова;
  • 3 день – Подорож старовинними підземеллями міста Лева;
  • 4 день – Автобусний тур старовинними Храмами Львова;
  • 5 день – Урочисте закриття та пікнік на природі.

Учасниками табору можуть стати: діти від 2 до 15 років, обов’язкова присутність одного дорослого (батьки дитини чи відповідальна особа) на період проведення курсу.

Еко готель "Акваріус" розташований у екологічно чистій парковій зоні, 8 км. від центру міста Львова (смт. Брюховичі). Тут ви зможете поринути у комфортний сімейний відпочинок серед мальовничої природи соснового лісу. Вас очікують затишні номери, кожен з яких має власний санвузол (умивальник, душ/вану, WC), TV, WiFi Internet. www. aquarius.lviv.ua

Вартість курсу від 5765 грн.*: у вартість включено проживання та 3 – разове харчування, що побудоване на гнучкому меню (для одного дорослого та дитини), а також щоденний безкоштовний трансфер, комплекс занять, екскурсій та подарунків для Вас та Вашого малюка.

Дата заїзду: 23 – 28 жовтня (осінні канікули)

Запитуйте про можливість отримання знижки у адміністратора: : 066 074 72 90

*ціна вказана за 5 днів (4 ночі) проживання у номері стандарт, харчування, навчання, екскурсії для 1 дорослого та 1 дитини.

Заповніть анкету учасника англомовного курсу, щоб ми мали чітку інформацію, щодо Вашого бажання та можливості відвідати цей курс.

Ваше ім'я
Invalid Input

Телефон(*)
Invalid Input

E-mail(*)
Invalid Input

Ім'я дитини
Invalid Input

Вік дитини(*)
Invalid Input