Відкрий для себе стародавнє місто Лева!

Для того, щоб закріпити знання дитини, отримані у нашому навчальному центрі, пропонуємо до Вашої уваги цікавий екскурсійний курс, що складений виключно по методичних напрацюваннях Англійська Хелен Дорон.

До навчальної програми курсу входять: пізнавальні англомовні екскурсії-забавлянки, тривалістю до 2 годин, під час яких діти одержать знання по різноманітних тематиках, які підібрані у відповідності до віку учасників. В межах ігрових екскурсій учасники табору зможуть поспілкуватися англійською і поговорити про все, що їх оточує, а також відвідати стародавні закутки міста Лева. Це сприятиме ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм.

Програмою табору передбачено курс speaking club тривалістю до однієї години. Під час цього інтерактиву малюки матимуть можливість в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал.

Екскурсійна програма курсу передбачає: 

  • 1 день – Королівські зали палацу Потоцьких;
  • 2 день – Попід небом - подорож навколо Площі Ринок;
  • 3 день – Величні театри Львова;
  • 4 день – Слідами лицарів – тур замками «Золотої Підкови»;
  • 5 день – Урочисте закриття та пікнік на природі.

Учасниками табору можуть стати: діти від 2 до 15 років, обов’язкова присутність одного дорослого (батьки дитини чи відповідальна особа) на період проведення курсу.  

Еко готель "Акваріус" розташований у екологічно чистій парковій зоні, 8 км. від центру міста Львова (смт. Брюховичі). Тут ви зможете поринути у комфортний сімейний відпочинок серед мальовничої природи соснового лісу. Вас очікують затишні номери, кожен з яких має власний санвузол (умивальник, душ/вану, WC), TV, WiFi Internet. www. aquarius.lviv.ua

Вартість курсу від 6255 грн.*: у вартість включено проживання та 3 – разове харчування, що побудоване на гнучкому меню (для одного дорослого та дитини), а також щоденний безкоштовний трансфер, комплекс занять, екскурсій та подарунків для Вас та Вашого малюка.  

Дата заїзду: 29 жовтня - 2 листопада  

Запитуйте про можливість отримання знижки у адміністратора: 0978638804

Заповніть анкету учасника англомовного курсу, щоб ми мали чітку інформацію, щодо Вашого бажання та можливості відвідати цей курс.

Ваше ім'я
Invalid Input

Телефон(*)
Invalid Input

E-mail(*)
Invalid Input

Ім'я дитини
Invalid Input

Вік дитини(*)
Invalid Input

*ціна вказана за 5 днів (4 ночі) проживання у номері економ, харчування, навчання, екскурсії для 1 дорослого та 1 дитини.