Поєднай відпочинок серед мальовничої природи в КІННОМУ

КЛУБІ та відвідини стародавнього Львова

  

Команда сімейного відпочинку RainbowLand запрошує всіх до нової локації – курортного готелю Бухти Вікінгів (відстань до Львова становить 12 км).

Тривалість курсу 5 днів (4 ночі). Наповненість курсу: 3 виїзні екскурсії стародавнім містом та областю, оздоровчий день на території комплексу із включеними послугами верхової їзди та басейну, а також насичена навчально-пізнавальна програма для дитини.

 

До навчальної програми курсу входять: пізнавальні англомовні екскурсії забавлянки, тривалістю до 2 годин, під час яких діти одержать знання з різноманітних тем, які підібрано  відповідно до віку учасників. Під час ігрових екскурсій учасники табору зможуть поспілкуватися англійською і поговорити про все, що їх оточує, а також 

відвідати стародавні куточки міста Лева. Це сприятиме ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм. 

Програмою табору передбачено курс speaking & games club тривалістю 1 година. Під час цього інтерактиву діти зможуть в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал.

 

Екскурсійна програма курсу передбачає:

1   день – Потаємними двориками навколо Площі Ринок;

2   день – Кінна прогулянка та оздоровчий день;

3   день – Мандрівка - поїздка замками Львівщини: Старосільський замок - 

Свіржський замок – Унівська Лавра ; 

4   день –  Відвідини театрівстародавнього міста Лева  або поїздка у Львівський

                  Аквапарк Пляж;

5   день – Урочисте закриття та пікнік на природі.

 

Є можливість заміни екскурсійної програми на щоденні індивідуальні заняття верхової їзди для дитини!

 

Учасниками табору можуть стати: діти від 2 до 15 років, обов’язкова присутність одного дорослого (батьки дитини чи відповідальна особа) на період проведення курсу.

 

Запланований заїзд:5 – 9 травня    

 

 

У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ  ВКЛЮЧЕНО:

1)        Проживання  у локації готелю «Кінний клуб» та головному корпусі готелю

 

Бухти Вікінгів  (від класу економ до класу люкс) із забезпеченням відповідних умов у відповідних категоріях: ванна кімната (душ, WC),холодильник, фен, супутникове ТБ.

 

 

 2) Дворазове харчування – сніданок і вечеря та сухпайок на екскурсію, є можливість замовлення комплексу повного дня харчування із обідом.

 

 

3)        Екскурсійна програма включає: трансфер, сухпайок, професійні послуги екскурсовода українською мовою, вхідні квитки у всі заклади, що входять в екскурсію дня, робота викладача за тематичною анімованою програмою -  прогулянки містом  англійською мовою.  

 

 

4)        Розважальна    поїздка     у       Львівський       Аквапарк          Пляж.

 

 

5)        Користування закритим басейном – в оздоровчий день. СПА – процедури, спрямовані на покращення загального фізичного стану організму, їх комплекс подарує життєву енергію, молодість душі і тілу, наснагу та покращить настрій.

 

6)        Верхова їзда на конях - індивідуальне заняття з інструктором (30 хв.), катання на бричці для різного віку дітей в оздоровчий день. Є можливість обрати щоденні індивідуальні заняття верхової їзди для дитини, взамін екскурсій Львовом. Навчальний розклад 2-го, 3 го, та 4-го дня для дитини складатиметься із забавлянки на території Кінного Клубу та індивідуального заняття верхової їзди, вечірній урок із всіма учасниками табору, згідно загального розкладу. Ціну такої пропозиції уточняйте в адміністратора. 

 

 

7)        Набір брендових подарунків та сертифікат про проходження курсу RainbowLand: 

 

 

8)        Додаткові БЕЗКОШТОВНІ послуги: дитячий майданчик, пляж- зона, рецепція, кафе, автостоянка під охороною.

 

 

Послуги за додаткову плату зі ЗНИЖКОЮ 30% для учасників табору: мотузковий парк, більярд, гігантські гойдалки, прокат велосипедів, настільний теніс, стрільба в тирі, риболовля, СПА - процедури, російська лазня, пейнтбол.

 

ЦЕ БУДЕ НЕЗАБУТНІЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ВАШОЇ СІМ'Ї, ПРОВЕДЕНИЙ ІЗ КОРИСТЮ ДЛЯ ДІТЕЙ!

 

Вартість 5 - ти денного курсу*:від 7860 грн. (проживання, харчування 1 дорослого та 1 дитини, екскурсійні та ігрові заняття, розваги та комплекс подарунків для дитини).

 

Заїзд: 5 – 9 травня 2017 року

Поспішайте скористатися НАЙКРАЩОЮ ЦІНОЮ: ДО 08.03 діють максимальні знижки!

 

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 0978638804