Цьогоріч діточки потрапили у захоплюючу подорож в одне із найзагадковіших міст світу. Його таємниці не завжди під силу розгадати не лише гостям та відвідувачам міста, а і його жителям. Кожна вуличка, кожен будинок, кав'ярня, балкон і, навіть, подвір'я зберігають свою історію. Малюки опинилися тут, аби пізнати це величне місто, яке спорудив галицький король Данило і отримало воно назву - Львів.

А розповідь така: багато років тому назад молоді освічені та відважні лицарі створили свій Орден і отримав він назву Орден Лева. Члени цього Ордену збирали та охороняли історію міста Лева: його легенди, перекази, таємниці, загадки. Та у нелегкі для міста часи Орден було знищено, бо вороги міста не хотіли, щоб його жителі знали свою історію, адже саме так їх легше буде захопити в полон. Після падіння Ордену все те, що вони оберігали протягом багатьох років зникло, воно таїлося по закутках міста, а зібрати його разом нікому не вдавалося. Та надії на відновлення історії жителі міста не втрачали, бо ходило по Львову одне пророцтво, щоб відновити Орден Лева та віднайти справжню, ніким невигадану історію міста, зможуть діти.

І настав той час зовсім недавно, діти із усієї країни зібралися у Львові, і вдалося їм своєю мужністю та мудрістю відновити Орден Лева. Тепер вони його почесні члени, вони завоювали цей титул і місія їх зберігати історію міста та передавати її з покоління в покоління. З того часу, кожної весни, члени Ордену Лева з'їжджаються знову до Львова, аби місто відкрило їм свої загадки та таємниці. Так стало відомо, що Орден Левів розширює свої кола і розкриває таємниці міста найвідважнішим. Отож цієї весни кожен зі студентів Англійська ХеленДорон почав змагання за титул Ордену Левів і хранителя всього найсокровеннішого у місті Лева - його історії. Для цього дітлахам знадобилася мудрість, відвага і бажання віднайти нові таємниці міста та стати його частинкою.

Та для того, аби пізнати таємницю Ордена Левів малюкам потрібно було відвідувати спеціальні заняття:

  • уроки-екскурсії англійською мовою, тривалістю до 2 годин, під час яких діти одержали знання по різноманітних тематиках. В межах ігрових екскурсій учасники табору мали змогу поспілкуватися англійською і поговорити про все, що їх оточує, а також відвідати стародавні закутки міста Лева.
  • програмою курсів передбачено проведення обідньої забавлянки для дітей з батьками тривалістю до однієї години, з розподілом діток у різні вікові групи. Під час цього інтерактиву малюки мали можливість в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал.

а також цікаві закутки міста Лева:

  • мандрівка-подорож стародавнім Львовом на Чудо - бусі та піша прогулянка на Ратушу;
  • квест - пригода у пошуках скарбів Львівських алхіміків;
  • теренова гра підземеллями міста;
  • підйом на гору Високий Замок та пікнік на схилах парку Знесіння;
  • прощальна вечірка - посвята дітлахів до “Ордену Левів“.