Для того, щоб закріпити знання дитини, отримані у нашому навчальному центрі, пропонуємо до Вашої уваги цікавий екскурсійний курс, що складений виключно по методичних напрацюваннях Англійська Хелен Дорон.

Цьогоріч ми запросили студентів Англійська Хелен Дорон зі всієї країни у стародавнє місто Лева, учасники курсу мали можливість поринути в епоху, коли у Львові жили знатні вельможі. В ті часи, коли по місту їздили не машини, а розкішні карети, коли замість будинків споруджували величні палаци. В часи, коли по вуличках ходили прекрасні леді у вишуканих платтях, коли усі танцювали на балах у дзеркальних залах. Це була зовсім незвичайна подія в житті діточок, адже світ королівства – це світ вишуканості, світ етикету. І тільки осягнувши його, можна відчути атмосферу справжнього стародавнього міста Лева.

Зовсім недавно стало відомо, що Орден Левів розширює свої кола і розкриває таємниці міста найвідважнішим. Відтепер кожен з вас може стати почесним членом Ордену Левів і хранителем всього найсокровеннішого у місті - його історії.

Та, аби відкрити цьогоріч таємниці міста і посвятити всіх новачків до Ордену Лева, треба було осягнути, здається на перший погляд, неможливе. Тут потрібно було дізнатися все про місто Лева в часи королівства. Діти повинні були опинитися на місці вельмож, спробувати себе в їх ролі, аби дізнатися як вони жили, якими вуличками ходили, як проводили час і найголовніше - відчути ритми справжнього львівського балу.

До навчальної програми курсу входили:

  • пізнавальні англомовні заняття - екскурсії,тривалістю до 2 годин, під час яких діти одержали знання по різноманітних тематиках, які підібрані у відповідності до віку учасників. В межах ігрових екскурсій учасники табору мали можливість поспілкуватися англійською і поговорити про все, що їх оточує, а також відвідати стародавні закутки міста Лева. Це сприяло ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм.

    Екскурсійна програма курсу передбачала:

  • обідня забавлянка для дітей з батьками тривалістю до однієї години, з розподілом діток у групи. Під час цього інтерактиву малюки мали можливість в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал.

Діти впоралися з усіма випробуваннями і лави Ордену поповнилися справжніми Хранителями легенд. Відтепер вони теж стали маленькою частинкою історії великого міста. І як почесні члени Ордену вони збиратимуться щороку у місті Лева для дослідження все нових та нових таємниць міста.