Екскурсійний англомовний курс у Львові: Lions’Legend - 2015

[sigplus] Critical error: Image gallery folder popander-slide.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

{gallery width=145 height=212}popander-slide.jpg{/gallery}

Львів дуже старовинне місто і наповнене воно безліччю досі ніким нерозгаданих таємниць. Цьогоріч воно готове відкрити всі секрети. І його житель Левик запрошує діток до свого рідного міста з 7 по 11 травня провести незабутні весняні вихідні, вивчаючи англійську за методикою Хелен Дорон і просто цікаво та пізнавально провести час.

До навчальної програми курсу входять: пізнавальні англомовні екскурсії-забавлянки, тривалістю до 2 годин, під час яких діти одержать знання по різноманітних тематиках, які підібрані у відповідності до віку учасників. В межах ігрових екскурсій учасники табору зможуть поспілкуватися англійською і поговорити про все, що їх оточує, а також відвідати стародавні закутки міста Лева. Це сприятиме ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм.

Детальніше...

Зимовий Англомовний курс в Карпатах – «RainbowLand» 2015р.

Цьогоріч Зимовий англомовний табір в Карпатах RainbowLand– 2015відбувався з 10 – 18 січня мальовничому містечку Славське.

Участь у таборі RainbowLand дала можливість кожному учаснику проявити свої знання та вміння, розвинути навики. Це була незабутня пригода із атмосферою зимового свята. Кожен день навчання був підкріплений певною тематикою. Він містив несподівані та неймовірні випробування.

Детальніше...

Екскурсійний англомовний курс у Львові: Lions’Legend 29.10 - 2.11.2014р.

Для того, щоб закріпити знання дитини, отримані у нашому навчальному центрі, пропонуємо до Вашої уваги цікавий екскурсійний курс, що складений виключно по методичних напрацюваннях Англійська Хелен Дорон.

Цьогоріч ми запросили студентів Англійська Хелен Дорон зі всієї країни у стародавнє місто Лева, учасники курсу мали можливість поринути в епоху, коли у Львові жили знатні вельможі. В ті часи, коли по місту їздили не машини, а розкішні карети, коли замість будинків споруджували величні палаци. В часи, коли по вуличках ходили прекрасні леді у вишуканих платтях, коли усі танцювали на балах у дзеркальних залах. Це була зовсім незвичайна подія в житті діточок, адже світ королівства – це світ вишуканості, світ етикету. І тільки осягнувши його, можна відчути атмосферу справжнього стародавнього міста Лева.

Детальніше...

Літній англомовний курс в Карпатах RainbowLand - 2014

Вже 4 рік поспіль навчальний центр Англійська ХеленДорон дає можливість своїм маленьким студентам ще більш ефективніше засвоїти англійську легко і природньо під час літніх канікул. Цьогоріч все було ще більш масштабніше - 5 заїздів табору, 170 дітей зі всієї України, оновлена програма, яка окрім лексики, нових виразів, цікавих речень містила й повчальний зміст.

Взявши участь у таборі RainbowLand, кожен сповна зміг проявити свої знання та вміння, розвинути навики. Це була незабутня пригодницька подорож. Кожен день навчання буде підкріплений певною тематикою. Він містив численні перешкоди, які розпочали свою дію на відкритті табору.

Детальніше...

Екскурсійний англомовний курс у Львові Lions’Legend - 2014

Цьогоріч діточки потрапили у захоплюючу подорож в одне із найзагадковіших міст світу. Його таємниці не завжди під силу розгадати не лише гостям та відвідувачам міста, а і його жителям. Кожна вуличка, кожен будинок, кав'ярня, балкон і, навіть, подвір'я зберігають свою історію. Малюки опинилися тут, аби пізнати це величне місто, яке спорудив галицький король Данило і отримало воно назву - Львів.

Детальніше...

Екскурсійний англомовний курс у Львові Lions'Legend - 2013

Львів дуже старовинне місто і наповнене воно безліччю, досі ніким нерозгаданих, таємниць. Та цьогоріч Львів відкрило всі свої найпотаємніші секрети. А запросив діток його житель Левик до свого рідного міста з 1 по 6 травня, аби провести незабутні весняні вихідні, вивчаючи англійську за методикою ХеленДорон і просто цікаво та пізнавально провести час.

Детальніше...

Зимовий англомовний курс в Карпатах «RainbowLand» 2014

Найочікуваніша подія року – Зимовий англомовний курс в Карпатах – 2014 зібрала студентів навчальних центрів Англійська ХеленДорон зі всієї країни. На табір завітало понад 20 маленьких учасників зі своїми сім’ями. Театралізовані постановки на ранкових заняттях, захоплюючі ігри та естафети під час обідньої забавлянки і чарівний світ, в який поринали діти на вечірньому занятті в гостях у ДракончикаДіді – це все було незабутньо, весело, і головне, - лише англійською мовою за методикою ХеленДорон.

Англомовний курс в Карпатах RainbowLand – це програма занять з англійської під час канікул, за якою діти навчаються, перебуваючи на таборі. Вона складена виключно за методичними напрацюваннями курсів Англійська ХеленДорон.

Детальніше...

Літній Англомовний табір в Карпатах RainbowLand – 2013

Цей проект вже третій рік поспіль користується популярністю серед маленьких студентів Англійська ХеленДорон. Цьогоріч в ньому взяла участь рекордна кількість учасників - 135 сімей.

Маленькі студенти з'їхалися у мальовниче карпатське селище Славське зі всієї України: Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Миколаєва, Львова, Івано-Франківська, Рівного, Дрогобича, аби поринути у світ англійської мови, а також весело та з користю провести час. Проект загалом охопив 4 заїзди, які відбулися протягом липня та серпня.

Детальніше...

Літній англомовний курс в Карпатах 2012р.

Цього літа центр ХеленДорон Рання Англійська вже другий рік поспіль запрошує малечу провести незабутній тиждень у англомовному таборі, який проходить у с.м.т. Славське. Англомовний сімейний табір складався з двох заїздів: з 18 по 24 липня та з 6 по 12 серпня.

Діти віком від 2 років мали унікальну можливість вивчати англійську легким і природнім способом як рідну, перебуваючи у англомовному середовищі три години в день та ще й до того на свіжому повітрі.

Один день з життя табору

Такий англомовний табір в Карпатах під назвою RainbowLand відвідали близько 70 учасників зі всієї України.

Протягом семи незабутніх днів малеча залишилася задоволена заняттями, а їх батьки, які активно спостерігали за навчанням діток, поділилися з нами своїми враженнями та побажаннями:

Детальніше...

Зимовий англомовний курс в Карпатах «RainbowLand» 2013р.

У надзвичайні та незабутні зимові дні серед краєвидів гір, де панує свіже повітря, центр Англійська ХеленДорон, який знаходиться у місті Львові , запросив діточок та їх батьків на захоплюючий Зимовий Англомовний табір «RainbowLand» в Карпатах , який відбудеться у мальовничому містечку Славське 9 по 15 січня.

Цьогоріч зимовий англомовний табір відвідало 25 сімей зі всією України.

Діти віком від 2 років легко та природньо освоювали англійську як рідну, перебуваючи в англомовному середовищі та ще й до того на свіжому повітрі.

Цієї зими малюки потрапили у справжнісіньку казку, де зло перемагають добрі справи. Кожного дня на діток чекало дещо особливе - те, що бере свій початок з казки.

Детальніше...

Створення сайтів у Львові - студія «Ета Дизайн»